Život a styl

Zpět na článek

Prostřeno na Primě: Češi říkají o Romech strašlivé hlouposti

52 komentářů

moorow
10. března 2011 • 13:10
Nejhloupější článek, který jsem měl tu čest zde číst.
99nick
8. března 2011 • 16:27
Do žádného stupidního pořadu jako je Prostřeno se přeci nepřihlásí inteligentní člověk .... ani bílý ani růžový
atreides
6. března 2011 • 13:27
Chci jednou vidět nezmanipulované a objektivní porovnání IQ cikánů a běžné populace. Tohle je zaručeně téma na zajímavý článek!
placirkabodlo
7. března 2011 • 00:07
bezna populace budes asi ty, no nevim, dostanem nakladacku
atreides
6. března 2011 • 13:18
kdo tam naklikal že ano????? Cikány známe jako své boty takže jaké předsudky????? Proč i Reflex manipuluje s výsledky ankety, to nepochopím. Kdy se v této zemi už konečně dočkáme pravdy o cikánech????? Naposled to udělal ještě bolševik někdy kolem roku 87 v časopise Kmen. Pánové z Reflexu, ty noviny si najděte!!!!!!!
podydy
6. března 2011 • 09:14
Sem napište váš vzkaz!
Proč se ptáte na předsudky ? Na hloupě položenou otázku se nic nedozvíte. Zeptat se ,zda máme dobré či špatné zkušenosti s cikány, se zřejmě bojíte.
torinese
5. března 2011 • 13:01
Bůh ví, že právě já nejsem příznivcem této minority, ovšem v tomto případě se hosté chovali skutečně jako netaktní ignoranti. Mně zaujal výrok té staré paní, která pravila : "ona je úplně normální(měla na mysli hostitelku) jako my". To předpokládali, že se do pořadu přihlásí někdo ze slumu?!
rostislavrod
5. března 2011 • 12:09
V těchto diskusích na téma menšin dávám tyto otázky:
1/Žije tady dost početná menšina z Vietnamu. Začínali tady řádově před 30-ti lety. Přišli z velmi zbídačené země (SEVER VIETNAMU), tehdy se uvádělo, že je tam 100x nižší životní úroveň než v Evropě. Ani jedno slovo ve vietnamštině nesouhlasí s českým.
PŘESTO JSOU JEJICH DĚTI V NAŠICH ŠKOLÁCH NA ŠPIČCE !!
rostislavrod
5. března 2011 • 12:13
Pardon- blbě jsem se dotknul klávesy, takže pokračuji:
2/Řádově v letech 1996-2006 jsme tady měli ekonomický boom. Především automobilky musely "dovážet" dělníky ze zemí velmi málo rozvinutých.
DOTAZ: Proč se za toto období výrazně nezvýšila zaměstnanost Cikánů? Jsou majitelé těchto automobilek - tj. Němxci, Francouzi a Jiho-Korejci TAKÉ XENOFOBNÍ???
Není to například nedostatečnými kompetencemi sociálních pracovníků a Policie?
Takže, až budete zase někdy psát (já si Vás vážím, pamatuji Vás z MFD) o xenofobii, zkuste začít vysvětlením těchto "problémů" ..... Děkuji a zas nějaký týden budu mlčet.
podydy
6. března 2011 • 09:19