Život a styl

Zpět na článek

Pomohl mi na nohy. Za to ho honil celý Václavák

35 komentářů

jp1691
10. března 2011 • 18:46
Nemůžu si pomoci, ale vokativ v plurálu výrazu "penis" bude také vždy s tvrdým Y.
Palopetro
8. března 2011 • 09:28
Nemusíte tady tak okatě dávat najevo,že jste revizor víkendový brigádník.
Palopetro
8. března 2011 • 09:22
I á považuji českou nadutosť za prapočátek rasizmu.Hrkalíku nedajte sa.Až přinde ten sčítací komisař,tak nezapomeňte zaškrtnůť moravsků národnosť.Ať je nás vícej.Oni by možná zmůdřeli,kdyby sme je zaplavili moravskýna revizórama
Palopetro
8. března 2011 • 09:10
nejezdím.To víte,Brno ,největší vesnice, se dá přejít pěšourem za hodinu.Když nebylo zbytí a narazil jsem na revizora,tak to byl vždy nezapomenutelný zážitek.Minimum IQ se snažilo prezentovat jako pán lidstva.Moje známá,která zapoměla doma v kabelce měsíční jízdenku byla donucena onim blbem vystoupit a vybrat v peněžním automatu předmětnou částku k uhrazení pokuty.Nestačilo vypsat pokutový doklad a řešit pohledávku na přepážce s prokázáním platného jízdního dokladu.Evidentní příklad jednání hraničící se zneužívání pravomoci.
majk.ag
4. března 2011 • 13:29
Sem napište váš vzkaz!
puck
4. března 2011 • 04:48
tak jo..ztratim. Obcas se chybicka vloudi Je to chyba, ale blby slang tom neni..
sendyman
4. března 2011 • 02:11
No vidíte. Takže Vy ty chyby ani po kontrole nevidíte, takže se evidentně v gramatice "strácíte"...
A s diakritikou si taky hlavu nelámete, takže tu češtinu kur.víte daleko víc Vy!

Tak si taky nelamte hlavu s mým slangem, protože je to taky moje věc a navíc se taky nevylučuje.
puck
4. března 2011 • 01:08
Ty chyby? Kde? Mozna nejaky preklep, nevim o nem. Diakritika je moje vec, normal ve svete netu..
puck
4. března 2011 • 01:05
Ne, kazdy pisemny projev by mel byt spisovny. Vase tlachani na netu, neni jen pro vas a vasich priznivcu, se kterymi si rozumite. S mojim neuzivanim diakritiky si nelamte hlavu, mam pro to proste svoje duvody, ktere v komunikaci dnesni doby, nic takoveho nevylucuji..
sendyman
4. března 2011 • 00:59
A jinak - k čemu je Vám "spisovna cestina", když ji máte plnou gramatickejch chyb?