Komentáře

Zpět na článek

Válka o Schwarzenbergova slova o libyjském diktátorovi Kaddáfím, která neřekl

21 komentářů

kovarik
23. února 2011 • 10:39
Prosím tě, mohl bys mi nějak blíže vysvětlit to ss jako š ? Slyším (vidím) to poprvé. Anglický přepis je jasně sh, německý sch, maďarský s, polský sz a tak dále, ale ss číst jako š, resp. psát ss místo š - to jsem ještě neviděl. Možná se mýlím - zkus mi to vysvětlit. Pokud vím, tak se dvě ss objevují v němčině a vyslovují se prostě s, pak snad i v italštině, kde to je také snad prostě s...
placirkabodlo
23. února 2011 • 10:56
ale no tak nebudte ***, a nechte deti si hrat. to je sms ss, a muze to byt treba č, a sss muze byt dlouhe s. dyt jsme lidi ne
vonrammstein
23. února 2011 • 23:00
To by mě zajímalo, která žumpa vyflusla takovýho ***a.
placirkabodlo
24. února 2011 • 01:19
rikam ti to porad, rathuv zadek smradochu, tos nevedel, kdoze te to stvoril? smrdis az za krovi.
strassidlo
23. února 2011 • 11:57
Co řešíte? Jde jen o náhradu š za ss. Registrační robot neumí velká písmena a neumí českou diakritiku -asi je to nějakej germánskej šunt z výprodeje. A protože mi strašidelně vadilo, že mám bejt "strasidlo bez hacku" tak jsem strassidlo se dvěma s! Nehledejte, prosím, záhady tam, kde žádné nejsou. Jsem veselé a hravé a když nejsou na skladě háčky, vezmu za vděk improvizací a klidně i dvěma s.
strassidlo
23. února 2011 • 12:10
Jo, a v italštině je to "sci" nebo "sce".
sendyman
23. února 2011 • 08:41
Resp. bílá. Kampak se nám ztratil hodnotný "dokument" pana vévody "Vinnetou, rudý terorista"?
Nejen, že není zde, ani v článcích autora, ale neotevře ho ani strýček Gůgl, či server Aktuální Zprávy.cz...
Jen... bílá díra...
placirkabodlo
23. února 2011 • 10:53
ano, taky se divim, ale zrejme ruske tajne sluzby zapracovaly! mozna je dostala ta nadherna pasaz s kourici sani a pokrokem lidstva. k.urvy tajne. k.urvy rude.
jan77
22. února 2011 • 22:23
pryc s EU a muslimy at zije nacionalismus!
von.rammstein
23. února 2011 • 05:11
a jak si to jako představujete?