Život a styl

Zpět na článek

Češi jsou nejtlustějším národem v Evropě! Tvrdí to britští vědci

14 komentářů

james.blond.007
18. února 2011 • 02:33
tohe: "Rešerše byli provedeny" myslíte vážně?
A zcela mimochodem, soudě dle Vaší podobizny, možná byste mohl víc jódlovat.
megab
17. února 2011 • 22:34
Podle partnerky není země s více vyžranými ženami všeho stáří, než Anglie. Ale třeba to vylepšují Walesanky, Skotky a Severní Irky. A můj pocit říká, že Maďarsko není zemí krásných žen, ale matrón velikosti XXL. Ale nevíme ani jeden, jak to vypadá v Turecku.
A chlapi? Těch si nevšímám
oldwomen
15. února 2011 • 19:10
chachá, vzkaz nepíši, jen podotýkám:
Je celkem dost rozdíl mezi kvalitativní a kvantitativní podvýživou. Stejně tak BMI je poněkud zavádějící číslo. Ač je to k nevíře, většina tlouštíku je podvyživená.
Česká kuchyně není nezdravá. Jen si z ní "vyzobáváme" recepisy určené původně pro dny sváteční.
von.rammstein
15. února 2011 • 21:50
do třetice všeho dobrého
oldwomen
15. února 2011 • 23:11
No jo, se vobčas zadaří místo tabulátoru mydlit po entru. To mám za to, že ráno popravuji sviňu a kozla. Aji klobásky a párečky budou... Hnedlinko po ovárku a jaterničkách a škvarečkách k slivovičce . Esli nebudu líná, tak možná i pravý uheráček do střívka nacpu. Šak to znáte. Chleba jen na utření prstů ....
Kroupy mám vařený, cibulku usmaženou, česnek oloupaný, koření namletý, špejle navostřený. Čekám až mi dokyne těsto, umotám pár tvarohovech a makovajch buchet ke kafi a o páté škrtnout pod kotlinou, aby o půl sedmé vřela voda. Ách jo, ***čka moje vymazlená, zase si připadám jak Hessova rodná sestra, se důvěřivě vyhrne z kóje pro kyblík syrovátky a podrbání...
Šťastný maso je šťastný maso, ale mě se dělá další vráska na srdíčku. Ách jo, ***čka landrasečka. Ách jo, kozlík impotentní. A kozlíka vlastní rukou a ještě nechávám vyčinit kůži na předložku. Se snad stanu na starý kolena hentým-oným býložravcem.
oldwomen
15. února 2011 • 23:17
Téda, to je dobrý. Vono tu cenzorský robot místo zdrobnělého pojmenování nekastrované samice vepře domácího plemene landras dělá po odeslání příspěvku hvězdičky.
Pane Bílku, vše je odpuštěno, prosím, VRAŤTE SE.
oldwomen
15. února 2011 • 19:01
Sem napište váš vzkaz!
oldwomen
15. února 2011 • 19:01
Sem napište váš vzkaz!
2592
15. února 2011 • 15:53
ve švýcarských bankách? Asi svoje prosby...
pajapeterka
15. února 2011 • 15:41
mě by jenom zajímalo kolik to stálo brity liber za ten výzkum aby nakonec zjistili do té doby naprosto neznámou věc-že totiž česká kuchyně je nezdravá a vynikající.....chi chi chi