Zprávy

Zpět na článek

TV Nova zoufale maskuje propadák s tureckou taškařicí Tisíc a jedna noc

15 komentářů

samisek
14. dubna 2011 • 23:10
Je to pekny serial avsak pro lidi vyspele a ne pro odpadliky. Kdyby tento serial byl taskarice tak samo by to byla Ordinace v ruzove zahrade jelikoz i tam je chovani lidi smyslene a to bohuzel. Mame radi oba tyto serialy ikdyz by to bylo hezke kdyby se tak lidi k sobe chovali,ale to v cechach je asi problem,protoze tam je na prvnim miste bohuzel zavist a kde koho oskubat. Dekuji
nemethovazdenka
2. března 2011 • 14:57
Máme více programů, tak kdo o tento seriál nemá zájem tak si může přepnout tv. Já se dívám a jsem nadšená, člověk na chvíli uteče od reality. Nerušit...
pavel1943
15. února 2011 • 10:38
Škoda elektrického proudu,nic pozitivního jsem od Novy nečekal!
simunek
14. února 2011 • 11:45
Opravdu se podivuji čím se tu zabýváte. To už fakt nemáte o čem psát? Koho ještě zajímá nějaká Nova? Já vůbec netuším co tam dávaj večer ani přes den, čím tam vlastně proud reklam přerušují. Podle vyjádření pana premiéra jsou tyhle typy televizí evidentně jeho šálek čaje, ale to ještě neznamená, že to musí zajímat i mě. To je jeho boj. Vy máte nějakou zákonnou povinnost o Nově pravidelně psát? Nebo snad dokonce nezákonnou?
panna
14. února 2011 • 09:04
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
fakov
14. února 2011 • 07:50
asi jsme přece jen od Balkánu trochu dál (s čímž rumunští soudruzi asi nepočítali)
290356
14. února 2011 • 09:20
To je somarina. Žiadny úspech. úplný prepadák. Turecká telenovela. Fuj! V TV stanici Nova niekomu šibe. Ešte Vám tam v Čechách pridajú Noru Mojsejovú. Treba vypnúť televízor a ísť na pivo.
barrett
13. února 2011 • 21:57
Tento krok jsem opravdu nepochopil. Od začátku bylo jasné, jak to s tou břečkou a šíleným experimentem dopadne. Jen Nově to asi nedošlo.
poool
13. února 2011 • 20:30
ale "Bergüzar Korel ", to mně dostalo))
Docela se divím, že ji Nováci neadoptovali, mně to zní jako podle jména jedna z nich. Nebo už ten club s psem ve znaku neexistuje? Byla to taková spontánní záležitost.
zajda61
13. února 2011 • 17:16
soudruzi Rumuni někde udělali chybku,.. ale neznám ze svého okolí nikoho, kdo by si to jenom na chvíli pustil,..... takovouto ultra pitchovinu,.......