Zprávy

Zpět na článek

Mojsejová vzkazuje Reflexu: "Zajebem ti cez pysky"

66 komentářů

leeborhor
20. února 2011 • 00:40
Nemám s.t.box ani satelit.A občas mne přepadal pocit,že o něco důležitého přijdu.Zdá se,není čeho litovat.Rozhodně ne toho,že neuslyším tuhle "slovenskou celebritu" s žumpou místo úst.Stačil mi Jano Fábera jako porotce v pořadu tolik oblíbeném mládeží.O jistém velmistru kuchaři,pro změnu Czech made,ani nemluvě.Co vyplývá z jejich slovníku je otázka pro psychiatra.
unabletodisplay
17. února 2011 • 04:52
panu Dolezalovi ze sa cuduje, zda sa ze si este neuvedomil s kym ma tu cest.K psychologickemu portretu dla ktoreho Nora je uprimna narozdiel od inych"celebrit"sa mi ziada dodat: ano ini sa pretvaruju pretoze vedia aki by mali byt ale nemaju nato aby sa takymi stali. Nora sa nepretvaruje pretoze jej kulturna uroven je tak nizka, ze ani len nechape ako by sa mala chovat.razto bolo pekne vidiet ked si ich zobral na musku jeden zabavac. dal im ponuku ze zahraju ze ich pristihli skrytou kamerou v kaviarni ako urazaju celebrity v nejakom bulvarnom platku. samozrejme prijali a vysledkom bol asi 20 min prud samoucelnych urazok, samozrejme ze najlepsie na tom bolo ze hned na zaciatku sme sa dozvedeli ze ide o podvrh.Mojsejova nema co ineho ponuknut okrem vulgarnosti pre vulgarnost.RX, cisarovna nema nove saty..cisarovna je naha
danillo
16. února 2011 • 22:31
Vydělává si peníze legálně? Vydělává. Má/nemá vkus?! Do toho je každému h. Spíš se ptám, jak si vlastně vydělává peníze Reflex... karikováním a zesměšňováním úplně každého... pokud už nemám co dát na titulku, prostě udělám fotomontáž... to je nevkusné a nemá to úroveň. Ještě pochopím trapného Mareše s jeho Raoulem, někdo to může považovat za intelligentní humor... nic proti, pokud by pan Mareš znal hranice... Nicméně žalobě paní Mojsejové na Reflex se vůbec nebudu divit a myslím si, že na ní má morální právo. Reflex se stále snaží povyšovat nad ostatní, dělat ze svých čtenářů uměle elitu (přitom jsou to mnohdy totální jelita) ve stylu časopisu Horník (já jsem horník, kdo je víc - ostatní jsou tupci, blbci). Autorovi fotomontáže pár přes držku přeju - trocha východního temperamentu neuškodí
gretka
15. února 2011 • 23:51
No tak jestli to rekla primo takto, tak to je fakt "uroven"
alllbert
13. února 2011 • 17:22
Jsme na tom opravdu tak špatně, že musíme dovážet cizý maxitrosky za hranicí pokleslého vkusu
přitroublé a komické ???
Ještě že nemusím s takovým hnusem ničeho mít...váš vzkaz!
danillo
16. února 2011 • 22:40
Mezi námi oni umí udělat výbornou show - bez přetvářky... a ještě na tom slušně vydělat. Reflex málo sleduje slovenská media a youtube.. jinak by věděl, že výhružka fackou (oprávněná) je selanka... Každý si rád za***je...
panna
12. února 2011 • 10:34
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
danillo
16. února 2011 • 22:34
Koukám, že Reflex je oblíben i mezi rasisty. A mimochodem, to je výrok pomalu žalovatelný
rastinho
11. února 2011 • 16:21
Cela redakcia sa mozete hanbit za taketo nieco...svedci to o vasej nizskej inteligencii ale vysokej debilite na strane druhej...hanbite sa....
Kto chce vediet nieco viac o sutazi sefka, tak tu je odkaz: http­://the­sefka­.web­node­.sk/
foxx
11. února 2011 • 21:53
To snad ani není potřeba vědět víc o této soutěži. Myslím si, že na tom nejsme ještě tak špatně, aby jsme program tohoto typu registrovali natož sledovali.