Fotogalerie

Zpět na článek

Propiska a krásná žena: Podívejte se na jedinečné akty vytvořené pouze kuličkovým perem

12 komentářů

myloshek
18. února 2011 • 14:59
Člověk je to viditelně zručný a každému se líbí jiné věci. Ještě jednou klobouk dolu, pokud to není Photoshop, ovšem na můj vkus bez myšlenky. Jsou jakoby cvičení figurální kresby.
puck
18. února 2011 • 14:16
Co je to cechoslovak?
zdenekkk
18. února 2011 • 13:39
Výtvarné umění - invence = řemeslná zručnost. Přesně tam bych tyto kresby zařadil. Hoch je bezesporu šikovný, koukat se na to dá. Osobně mě to nenadchlo.
oldboy
7. února 2011 • 20:59
Nikdy nepochopím proč někdo dělá takto pracným způsobem identické kopie fotek.
tritecky
7. února 2011 • 21:24
tak už nemám k tématu co říct
jiriydolezalostny
17. února 2011 • 12:54
nejsou uplně identické, zblízka je tam vidět ta technika, navíc vy to neumíte, prostě je možný kreslit z paměti, podle reálnýho modelu, podle fotky...já taky moc nemusim identický podle fotek, ale zase....to zvětšení......neni to nezajmavý a prodat se to dá___já spíš nikdy nepochopim lidi, který obecně rejpaj do umění a ptaj se, proč? k čemu? cejtim z nich suchost, nudnost, omezenost
oldboy
21. února 2011 • 17:33
Zřejmě nemáte o tvorbě ani páru, ale mele vám to slušně. Takže za prvé, toto jsou identické kopie z fotek, takhle z hlavy nemaloval ani da Vinci. Zvětšenina se k vašemu překvapení dá udělat i digitálně. A to co kdo umí, nebo ne, to je argument který vás deklasoval na snobského advokáta umění, který se podvědomě člení k vznostné straně a baví jej povyšovat se. Takový člověk, který je schopen stát na ulici a bránit vlastním tělem výkal, ke kterému dal někdo cedulku s názvem. Bravo!
lofwyr
23. února 2011 • 10:27
" rejpaj do umění"...? UMĚNÍ.....? Tak to už asi opravdu nevím co je umění.
tomaskratochvil
7. února 2011 • 17:24
Mel bych tip na dalsiho kdo kresli pouze kulickovym perem a nektere veci ma myslim velmi dobre.
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=llzd­1zGCfOo
Vlado Rimbala, neni cizinec ale cechoslovak a nevystavuje v galeriich
placirkabodlo
7. února 2011 • 20:58
5:16 nadherna baba