Komentáře

Zpět na článek

Chvála Leoše Hegera. Za krach jednání

94 komentářů

majerm
10. února 2011 • 23:04
3←
majerm
10. února 2011 • 23:03
3←
mggdrgr
10. února 2011 • 14:09
Naprosto souhlasím!
mggdrgr
10. února 2011 • 13:55
Pan MUDr. Šmucler, je sice možná šéflékař, snad i věhlasné kliniky, nicméně myslím tím v negativním slova smyslu....
mggdrgr
10. února 2011 • 12:56
Vážený, takže za 1.pokud zrovna někdo nestuduje soukromou vysokou školu a nebo třeba státní dálkově, zatím školné neplatí (ani Ing.,Mgr., RNDr. tudíž ani MUDr.) za 2. žiji s řidičem tramvaje, který má vystudovaný pouze učňák a plat vyšší než já, která za rok a půl nastoupím do lékařské praxe.Odpovědnost samozřejmě má velkou,ale uznejte, že řídit plnou tramvaj a léčit lidi je trošku něco jiného. Za 3. lékař ve službě se vyspí asi podle toho, na kterém oddělení slouží a jaký je zrovna den. Třeba na JIP, ARO, emergency - hlavně o víkendu, toho moc nenaspí a samozřejmě i na jiných oddělení podle situace - nelze paušalizovat.Za 4. jelikož jsem začala lékařskou fakultu studovat v 19.letech, nějaké mlhavé informace jsem měla, bohužel, do reality se ročník po ročníku teprve dostáváte, takže váš argument, že každý lékař věděl, co jde studovat (to asi i ano) a co ho čeká (to rozhodně ne!), opravdu neni na místě.
A malá rada na závěr. Bylo by vhodné, si o problematice nejprve něco zjistit a pak diskutovat (samozřejmě každého věc). Lékařům odcházejícím a lékařům podporujícím akci DO nejde pouze o peníze, ale také o reformu zdravotnictví tak i postgraduálního vzdělávání a zlepšení pracovních podmínek (ano, myslím tím přesčasy)
mggdrgr
10. února 2011 • 12:41
naprosto s vámi souhlasím, moje řeč!
majerm
8. února 2011 • 17:35
Každý doktor případné peníze za studia několikrát vrátil, protože je ročně okrádán o statisíce korun.
majerm
8. února 2011 • 17:33
Ti, kteří nejvíc řvou, se odchodu lékařů nejvíc bojí
Palopetro
6. února 2011 • 17:23
Já se tady sice hloupostí vznáším a občas přistanu ,ale Vám se to patrně nikdy nepodaří.Pouze zacituji jednu z Vašich perliček,která ukazuje na nekoordinovanou zlobu a zášt,kterou tady vytrvale předvádíte a která Vás uvádí do faktického stavu tranzu,kdy již plácáte páté přes deváte a nejraději byste ve jménu doktorů vraždil.(tak zákony tvoří příslušné ministerstvo a legislativní rada vlády a vláda je schvaluje a předkládá do parlamentu ke schválení).Víte vůbec tedy kdo ty zákony vlastně schvaluje pane ***?
rosta.b
6. února 2011 • 12:53
Díky za podporu....