Komentáře

Zpět na článek

Radar nebude, peníze taky nebudou

155 komentářů

themightykgb
8. února 2011 • 18:22
The author should admit the following simple matters:

1) USA doesn't give a damn 'bout Czech public opinion.
2) The Kremlin speaks only to the USA concerning radar and stuff.
3) Life may be easy without any foreign radars & military bases.
okuk
31. ledna 2011 • 18:59
Ano, přesně tak to bylo. Všechny tyto skupiny dohromady bych nazval "zrádci této země" a v určité podobě i "další Vítězný únor". Proruská lobby, dotovaná z Kremlu, přesvědčila oněch pověstných 75% idiotů, kteří žijí v každé zemi, že podobný systém není v jejich zájmu. Musím říci, že se za všechny stydím, ale všechno jsme si zavinili sami. A do jisté míry i ten "Vítězný únor". A jak to vypadá, přijdou další překvapení.
vonrammstein
31. ledna 2011 • 15:20
http­://von­rammst­ein.wor­dpres­s.co­m/
sendyman
31. ledna 2011 • 14:38
No, já bych v tom technický problém neviděl - balistickým raketám středního doletu bychom "vyhovovali". A nikde není psáno, že by na ČR nemohla být zaměřena i raketa mezikontinentální - z ponorky někde u Antarktidy, třeba.
Mně spíš děsilo, že se pro ty ruské výhružky a podmínky našel vůbec sluch...
sirien
31. ledna 2011 • 13:28
Dodnes mě rozsekává když si vzpomenu na Ruskou výhružku, že na nás zamíří své balistické střely.

Fascinovalo mě, že nikomu, ani v televizi, ani v novinách, ani v časopisech, nedošlo, jaká nehorázná ***vina to je.

Úplně živě vidim tu Ruskou raketu, jak vyjede ze sila upevněná na pár traverzách, natočí se směrem na ČR, sklopí se do potřebného úhlu a pak tam takhle zůstane, počasí nepočasí, čekat, než jí někdo takto "zamířenou" vystřelí.
sendyman
31. ledna 2011 • 10:09
Lednička? To zase neříká nic mně (ach, jo, ta moje krátkodobá, střednědobá i dlouhodobá paměť... ). Ale jestli Myslíte paní Krbcovou, ta je šéfredaktorkou serveru Vitalia.cz, ale nevím, jestli to sem smím napsat...
sendyman
31. ledna 2011 • 09:49
Heleďte, já bych nebyl tak příkrej, protože ono to tak víceméně bylo...
Samozřejmě, že byla část lidí (neaktivistů) už od počátku proti. Já zase byl pro a zmasírovat jsem se nenechal. A řekl bych, že zpočátku byla pro nadpoloviční většina. Jenže vláda neudělala nic, zatímco odpůrci se zformovali do jednoho šiku. No, a když se do toho vložili Rusové se svými "podmínkami, bylo rozhodnuto... Je to zjednodušené, ale v podstatě tak.
Takže mu tam maximálně chybí "nerozhodnutá", nebo "váhající" veřejnost - a ta se "zmasírovat" nechala.
P.S.: Je to jen shoda, nebo jste bývalý "Milhaus" a neprošel Vám nick pri registraci?
Palopetro
31. ledna 2011 • 09:43
No baže­že.Dí­ky.Led­nička-ach jo,do jaké části redakce ji vítr zavál...
Palopetro
31. ledna 2011 • 09:39
Myslí si to Janďourek,já a pak ta veřejnost
Palopetro
31. ledna 2011 • 09:34
A také jsem si všiml,že někde jim vypadlo i to nahlásit.To už není bor**l a záměr zlikvidovat postupně možnost bonzovat..