Zprávy

Zpět na článek

Facka švýcarské solidnosti od WikiLeaks

6 komentářů

makataman
28. ledna 2011 • 02:23
Odvážné tvrzení... Jsem si téměř jistý, že těch 27.000 (dvacetsedumtisíc) židovských uprchlíků by s Vámi nesouhlasilo.
Ostatně, lidi jsou schopný všelijakých hnusáren! Někdo ubrání svou zemi ,,bez výstřelu'' a ještě - ,,dacan'' - vydělá, jinej by za byt líbal koudel soudruhům...
sendyman
23. ledna 2011 • 01:03
už v době, kdy jim nesmrdělo židovské zlato, zatímco židovští uprchlíci před nacismem ano.
lofwyr
20. ledna 2011 • 20:32
No a já si myslím, že J. Doležal solidní nikdy nebyl a nebude. Reflex si ho snad chová jako maskota, nebo cvičenou opici.
poool
20. ledna 2011 • 14:32
Teď jsem si všiml jména autora. Tři minuty života, které mi nikdo nevrátí
poool
20. ledna 2011 • 14:26
Teď nevím, jestli je autor pro vyšší trest pro zrádce, nebo jen jako znalec odsuzuje technickou stránku
ukázňovacího procesu, který nesplnil svůj účel. Nebo prostě ve zpovykaném Švýcarsku nesoudí na objednávku mocných a bohatých, ale podle bohorovně podle zákona?
Čili Švýcarsko doplatilo na svou solidnost, a nemělo by být tak solidní?(úplně za tím vidím škleb rádoby vychytralého čecháčka, který je solidní podle potřeby. Kdysi se tomu říkalo nemít charakter)
spiderm
20. ledna 2011 • 13:09
...ale neměly by příslušné trestní orgány spíše vyšetřovat tu kajmanskou banku, než někoho trestat za to, že to vykecal?