Život a styl

Zpět na článek

Droga PCP vás může zabít. Podívejte se na videoklip

13 komentářů

dagor
5. ledna 2011 • 14:35
V tomto s tebou absolutne suhlasim. Co mna najviac zarazilo bol ten alarm na Zigulaku!!!
tritecky
3. ledna 2011 • 20:44
slušná koordinace pohybů. s chlastem by to nedal.
pismenacislice
3. ledna 2011 • 15:09
Jaký jsem si z tohoto vytvořil názor? Myslím, že ten chlapík si tu drogu náramně užíval - tedy až chvíle, dokud nenaběhli sousedé...
peca.orsy
3. ledna 2011 • 15:04
no nevim, znam se a pokud bych videl jak mi nekdo slape po aute na ktere jsem skudlil nevim jak dlouho (prumer pro cecha cca 2 az 4 roky, pro rusa?) asi bych byl schopen skocit z okna (pokud by bylo v prizemi).to neni otazka anonymnich diskuzi ci neceho jineho, to je otazka zatmeni mysli....
taky me prijde zahadou proc michat dve veci dohromady - a to sice nevabne ucinky nekterych drog s reakci jinych lidi na tyto ucinky - muj prispevek na ktery odpovi*** se totiiz puvodne tykal pouze docela stupidni vety ktera je (bohuzel necela) citovana v nazvu prispevku. - shrunuto - co by ti chudaci kterym nejaky krypl zrovna nici jejich majetek meli chapat? ty bys pochopil kdyby ti nekdo poskakoval po aute a omluvil to nasledne vetou "on si neco vzal, az vystrizlivi bude ho to mrzet..")? a kazdy pak reaguje po svem, nekdo cumi z okna (treba zrovna ty), nekdo jde ven a hraje si na hrdinu...to je proste cele, takovy je zivot
javes
3. ledna 2011 • 10:25
no nevim ale frajirek vyvaznul jeste dobre, - mas nekde pokracovani toho jak z toho vyvaznul? Nebo by si mu jen zlomil vaz a tady to skrabnuti, po kterem uz jen lezel na zemi je prd
javes
3. ledna 2011 • 10:23
LOL, podle mne vsichni cuceli z poza zaclony a sli od nej pryc. Tak jak bych to udelal Ja, a verim ze i Vy ;).

Az je zacal notne srat, tak ho holt zbili... Proste presne tak jak bych to udelal Ja, a verim ze i Vy

Takze logicke by to bylo... civilizovane... asi taky, pokud to nemelo znamenat ze jsou v necem lepsi nez my a my bychom jen cuceli z poza zaclon ;)
zemekf
2. ledna 2011 • 15:33
Z práce jde zblbnout taky !!!
zemekf
2. ledna 2011 • 15:31
Nic, čučel bys doma z pod záclony a čekal na policajty, protože jediná odvaha který si schopen je psaní ,,anonymních,, poudaček na int. diskuzích.
zemekf
2. ledna 2011 • 15:29
I s tebou
zemekf
2. ledna 2011 • 15:27
No a co, flešbeky sou běžné i u chlastu, v pokročilém stádiu se dají skovat pod Korzakovu psdichózu.
PCP ? deto.
Naštvanej vožralej dokáže to samý, žádný strach, měl sem takového doma.
Autor pozapoměl dodat, že agresivitě pod vlivem návykových látek, ať už ,,drog,, nebo ,,jen,, alkoholu, podléhají ve zvýšené míře jedinci k tomuto chování náchylní.
Doporučil bych povinnou četbu učebnice psychyatrie a psychologie, před psaním podobných článků, takové ty bílé knížky vydané Aviceem, pane redaktore.