Život a styl

Zpět na článek

Droga PCP vás může zabít. Podívejte se na videoklip

13 komentářů

tritecky
3. ledna 2011 • 20:44
slušná koordinace pohybů. s chlastem by to nedal.
dagor
5. ledna 2011 • 14:35
V tomto s tebou absolutne suhlasim. Co mna najviac zarazilo bol ten alarm na Zigulaku!!!
pismenacislice
3. ledna 2011 • 15:09
Jaký jsem si z tohoto vytvořil názor? Myslím, že ten chlapík si tu drogu náramně užíval - tedy až chvíle, dokud nenaběhli sousedé...
zemekf
2. ledna 2011 • 15:33
Z práce jde zblbnout taky !!!
zemekf
2. ledna 2011 • 15:27
No a co, flešbeky sou běžné i u chlastu, v pokročilém stádiu se dají skovat pod Korzakovu psdichózu.
PCP ? deto.
Naštvanej vožralej dokáže to samý, žádný strach, měl sem takového doma.
Autor pozapoměl dodat, že agresivitě pod vlivem návykových látek, ať už ,,drog,, nebo ,,jen,, alkoholu, podléhají ve zvýšené míře jedinci k tomuto chování náchylní.
Doporučil bych povinnou četbu učebnice psychyatrie a psychologie, před psaním podobných článků, takové ty bílé knížky vydané Aviceem, pane redaktore.
poool
2. ledna 2011 • 13:38
Zpacifikovali ho,přikryli, a čekali nějspíš na policii nebo sanitku. V čechách by ho nejspíš nechali běhat, maximálně zavolali policii, a čuměli zpoza záclony. Rusáci se zachovali logicky a civilizovaně.
javes
3. ledna 2011 • 10:23
LOL, podle mne vsichni cuceli z poza zaclony a sli od nej pryc. Tak jak bych to udelal Ja, a verim ze i Vy ;).

Az je zacal notne srat, tak ho holt zbili... Proste presne tak jak bych to udelal Ja, a verim ze i Vy

Takze logicke by to bylo... civilizovane... asi taky, pokud to nemelo znamenat ze jsou v necem lepsi nez my a my bychom jen cuceli z poza zaclon ;)
Jarabak
2. ledna 2011 • 11:30
Umlátit, pochcat a umlátit znova. Lidi s takovýmto chováním by mělo být možné beztrestně zmlátit do krve.
zemekf
2. ledna 2011 • 15:29
I s tebou
peca.orsy
2. ledna 2011 • 10:27
nevim co je k pochopeni? ze mi nekdo znicil auto a mam ho omlouvat ze je nadrogovany? a vam pripada ze "umlatili" znamena dve facky a kopnuti do nohy a pak chvilka pridrzeni na zemi? no nevim ale frajirek vyvaznul jeste dobre, umim si predstavit co bych s nim udelal ja....