Zprávy

Zpět na článek

Studentské lži. To je důvod nepokojů kvůli školnému v Anglii

40 komentářů

shikse
14. prosince 2010 • 20:28
Nezli Studentske lzi, tak bych tento clanek nazvala Autorovy lzi. Myslim, ze autor nema naprosto pojem o cem mluvi.... Polovina clanku je naprosty nonsens!!!! Ja osobne studuji na univerzite v Oxfordu, takze mluvim z vlastni zkusenosti!!! Jak autor sam napsal....
- už dnes se studentům ve formě stipendií vrací část školného
- pro občany Evropské unie (a tedy i pro Čechy) také platí, že přes stipendia jim jde část peněz zpátky do kapsy
Tak toto je naprosta blbost....Jako obcanka Ceske republiky a EU nemohu ani zadat o stipendium, natoz jakoukoli podporu od britskeho statu...Tuto podporu ve forme Maintance Loan ziskaji pouze obcane Anglie. Jedina podpora, kterou tady ziskate jako EU student je od Student Loan Company, ktera vam poskytne pujcu na skolne. To je vse....
Irituji me Cesi, navic ti, kteri pisi takove sracky!!!!
whitebeard
12. prosince 2010 • 22:11
edgare, tebe bych chtěl mít doma..a hned prodám toho osla, co nám stojí v stáji..mám pocit, že Tě kmet48 odhadl docela přesně..arogantní, nafoukaný a zakomplexovaný bývalý komanč..házet perly sviním je opravdu hloupost..a pokud Ti vadí tykání na netu, tak na něj nelez..je to zvyklost všude ve světě, že na netu si lidi tykají..krom fouňů a méně inteligentních
edgar
13. prosince 2010 • 00:07
těch smajlíků, z takového depresivního estébáckého soudruha by šel až strach. no naštěstí už vám odzvonilo. a pokud jde o to tykání, však my víme, v jakých vrstvách se tykalo. taková pořádná soudružská tykačka, to byl zážitek. to se jednomu zasteskne. užívám si vás, jak jste na netu bezmocní chudáčci. už na nikoho nemůžete. tak se tu ještě chvilku vztekejte, dělejte si smajlíky, označujte druhé za blby, čím víc, tím líp, aspoň všichni uvidí tu úroveň. tak teď vyčůrat, lenina z antikvariátu před spaním a hajat. tak čest! zase někdy.
whitebeard
13. prosince 2010 • 13:37
edgare, nesnaž se být ještě větší pitomec než jsi..tykání na netu je zažitou normou a nechápe to jen BLB..jem mmě mrzí, že jste dosud nevyvrátil ono hodnocení kmeta48, kde Tě zcela mjasně označil za estebáckého pohrobka..asi má pravdu, budeš patřit do jedné lajny se Štětinou, Topolánkem, Šináglem a pod...největší antikomunisté jsou totiž ti, kteří komoušům nejhorlivěji sloužili
Čest práci, soudruhu edgare
edgar
12. prosince 2010 • 17:58
jen pro vás, k tomu, jak tu píše pan (?) whitebeard: "edgare, typická argumentace blba... nenapadlo Tě, ty paranoiku... pan Buchert, jako obvykle žvaní... Vy žádné vzdělání nemáte..."
a to vám přijde jako věcná argumentace? jejda.
kmet48
12. prosince 2010 • 19:10
Vidím, edgare, že jsem se trefil. Vám vadí dokonce i tykání, které je na internetu běžné, vadí Vám, když Vaši argumentaci ten druhý oprávněně označí za argumentaci blaba atd., ale už Vám vůbec nevadí Vaše podpásovky a zákeřnosti, označování za estebáka a pod. Opravdu, začněte se léčit, nabízím Vám pomocnou ruku. Neodkládejte to, tyhle frustrace mají stupňující se tendence, zvláště v tak paranoidních případech Vašeho typu. Myslím, že u Vás se jedná již o pokročilejší stádium, na těch posledních dvou příspěvcích lze zcela jasně vidět, že ztrácíte kontrolu nad obsahem, formou i gramatikou psaného textu. Navíc, je opravdu škoda, že záměrně berete "whitebeardovi" možnost na Vaše invektivy odpovědět, svědčí to o Vaší zbabělosti a snaze vyhnout se konfrontaci. Proč na jeho vysvětlení reagujete opět hloupým nařčením? Protože jste to právě Vy, kdo musí svou minulost tajit? Připadá mi to tak, vyjadřujete se přesně oním stylem komunistických demagogů, používáte záměrně a účelově lži, abyste odvrátil podezření, že Vaše minulost asi nebude nejčistší. Lituji Vás.
edgar
12. prosince 2010 • 19:49
přiznávám se, jsem bývalý generální tajemník KSČ, hloubil jsem tajný tunel z Indie do Moskvy, neznám gramatiku a žádám pro sebe nejvyšší trest. jak beru w. možnost na mé "invektivy" odpovědět, to nevím, protože mu tu možnost neberu. ať odpoví. též se přiznávám, že netykám každému a sprostá tykačka mi vadí, neoznačuji každého za blba a paranoika. ještě nějaký problém, kmete 48? zkuste antidepresiva. začněte třezalkovým čajem, třikrát denně. pak můžete přejít na náročnější prostředky. ono už je asi pozdě, ale za pokus člověk nic nedá. píšete, že mě litujete. já vás nelituji. proč taky. a kdo tu tají svou minulost, hlavně že by jste tu o své minulosti tolik napovídal. to jsme se toho dozvěděli, to bylo informací. ani nevím, co si s takovým množstvím faktů počít.
edgar
12. prosince 2010 • 17:40
jo, takhle to estébáci uměli, tykačka, říkat někomu blbe. to vám, kmete 48, příjde normální? já jsem špatná, když mi někdo tyká a říká mi blbe, to je OK?
mik-23
12. prosince 2010 • 14:35
mozna bys mel zvednout *** ze svyho zaprdenyho kresilka, vzit sebou Bucherta a vyjet se do ty strary dobry Anglie podivat. A to nemyslim na Tower Bridge, ale zkus treba sever Anglie. Tady lidi na univerzitu pokud nejsou z lepsi rodiny nemyslej, 75 procent jede podle zajetyho scenare: v 15ti na postu zaridit si benefity (=podpora v nezamestnanosti) + dalsi prispevky na vsechno mozny i nemozny, pak k tomu sem tam prodat nejakej fet a najit si buchtu s kterou si udelat co nejdriv par deti, jelikoz to znamena vic prachu na benefity a pak holt kopupit TV s co nejvetsi uhloprickou a nejak to s tim fotbalem a x factorem dozit, trada...
josef.cyrany
12. prosince 2010 • 09:02
Jak to vypadá ,když se za studium platí, doklájí např. Plzeňská práva. mu he he he