Zprávy

Zpět na článek

Čína se v případě Nobelovy ceny míru zachovala jako staromódní bolševik

6 komentářů

torinese
11. prosince 2010 • 15:16
Poté ,co obdařili Nobelovkou arabské teroristy a populistickou slibotechnu jménem Obama, ztratila tato cena jakýkoliv mravní rozměr. Za téměř každým oceněním se skrývá politický záměr nebo nějaký jiný kalkul. Koho to ještě zajímá...
qweqwe
11. prosince 2010 • 14:34
Neměli bychom se v'y)měšovat do věcí Číny.
limak007
11. prosince 2010 • 11:08
"V tom je síla pekingského režimu skutečně obrovská, aby se tak stalo. Současně to odhaluje jeho slabost a určitou nejistotu v tom, co v oblasti politiky a lidských práv dělá."
Jojo, naši zloději, ti jsou asi silní dost, že? Je mi z vás na blití, páni řiťolezci. No, ale, koho chleba jídáš, toho píseň zpíváš, že?! Jestlipak za půl roku, až vyschnou penízky vašich zaměstnavatelů, nebudete zpívat tu čínskou písničku???
edgar
12. prosince 2010 • 00:17
slimáku 007, já jsem původně myslel, že berete honorář v rublech, ale jak tak na to koukám, berete ho v juanech. tak jen aby nevyschly příjmy, až čínská bublina splaskne. co potom? a už byste se vy, bývalí (?) estébáci mohli naučit nějaké nové obraty. to o tom, jak někdo něčí píseň zpívá, to už je fakt staré. nemělii jste na školení něco nového? vy soudruzi jste poslední dobou hrozně sterilní. ale je to pěkné, když člověk vidí, jak chátráte. prostě radost.
von.rammstein
10. prosince 2010 • 16:45
je to tak
vonrammstein
10. prosince 2010 • 17:06
Bububu, pamrde.