Život a styl

Zpět na článek

Exkluzívně z knihy Paroubkové: Tvrdík je „prase“, Sobotka měl odstoupit

22 komentářů

marichendd
8. prosince 2010 • 00:08
Jyrka v háji, tak se dcera národa slovenského pokouší znovu vyhrabat na výsluní, jak jen to jde. A bohužel musím mrzutě konstatovat, že díky bulváru se jí to daří. Že se mezi něj zařadil i Reflex mě ovšem zklamalo . Jinak souhlas - je blbá, až to o zem mlátí
hu11
5. prosince 2010 • 15:28
Ta je b l b á již jako Paroubek. No své k svému
jaeger
3. prosince 2010 • 15:50
Jsem dalek toho užívat na adresu Paroubkové vulgarismy, nicméně tato ukázka je nadmíru směšná. Předpokládám, že ten její výtvor bude paroubkovská hagiografie, což mi z principu přijde poněkud uhozené. Každopádně není čemu se divit, když je to jeho žena.
Rozhodně ale ten její jednostranný pohled nehodlám číst. Stačí mi vědomí, že Paroubek prostě není demokrat, neb je známo, že té své povolební rezignace velmi záhy litoval. Je to prostě korytář jako každý jiný. A nic na tom nezmění ani nějaká Paroubková, která si jen hodlá vyřizovat účty...
petrveliky
2. prosince 2010 • 17:15
Já si celá léta myslel, že se jmenuje Jyrka a ne Jirka!? Není to v té knize špatně?
voj_tech
2. prosince 2010 • 17:05
Botičky od Diora aneb Jyrka Veliký na pozadí voleb, viděno optikou laktační psychózy.
mik-23
2. prosince 2010 • 13:21
By to mela dat do kupy s tou Aljasskou grizzly samici, ale ta nase alespon nechce byt vladkyni sveta. I kdyz kdo vi proc si toho Jirku brala a z tech utrzku tady to vypada, jak kdyby jeste kojici delala rozhodnuti i za nej. No je to sila...
dzery44
2. prosince 2010 • 14:01
Může.
panna
2. prosince 2010 • 08:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
von.rammstein
1. prosince 2010 • 20:49
asi bude kniha
vonrammstein
1. prosince 2010 • 23:45
Ta má v hlavě vyjebáno skoro jako ty, viď?