Zprávy

Zpět na článek

Ani po testech nikdo neví, k čemu státní maturita je

12 komentářů

spassvogel
16. listopadu 2010 • 13:38
Já si jenom tak říkám, jak je možné, že student gymnázia se dostane do takového časopisu, kde se ani vystudovaný žurnalista jen tak nedostane. Odpověď si každý může domyslet...
Nehledě na to, že je v tom článku spousta chyb, z čehož vyplývá několik závěrů - buď v Reflexu mají blbé korektory nebo si autor po sobě nepřečetl text.
voj_tech
16. listopadu 2010 • 23:12
No, kdo si článek přečetl, udělal si obrázek sám. Za tohle bych býval na gymnáziu u naší češtinářky opravdu nezabodoval.
Asi si ani korektoři nedovolí zasáhnout do svatého díla z pera samotného žáka střední školy Bucherta...
petr315
16. listopadu 2010 • 13:33
Ha, to si děláte pr..l, aby studentíček psal články))))))) - co to jako je?!!
voj_tech
16. listopadu 2010 • 23:09
Synátor šéfredaktora, ne asi
voj_tech
15. listopadu 2010 • 14:48
Pane, Bucherte mladší "protekční", dovolil bych si jednu poznámečku. Stačí si po sobě text aspoň přečíst, než ho veřejně publikuju s vyloženými nonsensy a nesčetnými chybami. To se fakt divím, že jste úspěšně tou maturitou prošel.
petr315
16. listopadu 2010 • 13:20
Souhlas, je to opravdu strašný - tak chudákům schopní redaktoři odešli, tak musí články psát odpad - taky to tak vypadá))
voj_tech
16. listopadu 2010 • 23:09
Přesně tak. S trochou snahy bych článek podobných kvalit dovedl sesmolit také a to jsem nikdy literární ambice neměl. Ale když jim tenhle rodinný podnik tolerují, tak proč by si to nedovolili, ale je to opravdu do očí bijící...
meadow
16. listopadu 2010 • 13:42
To Reflex nemá dostatek novinářů, když sem musí články psát maturant? Očividná protekce od tatínka.
voj_tech
16. listopadu 2010 • 23:06
Bohužel, s Reflexem je amen. Tohle je už jen labutí píseň...
jankadlec
15. listopadu 2010 • 13:36
tupec by měl ze střední školy vyletět už v prváku. Pokud si škola nechá sebevětší tupce s tím, že za ně hrabou od státu peníze a je to nahrazeno tím, že nějaká státní maturita mu nedovolí odmaturovat, je v našem školství něco špatně. jsem proti státní maturitě tímhle způsobem