Zprávy

Zpět na článek

Poláci mají největšího Krista. Co postaví Češi? Největšího Klause?

17 komentářů

placirkabodlo
9. listopadu 2010 • 17:24
jsem jednou davno v haagu na plazi, dal mene nez male mnozstvi hawaiiskych houbicek, a byl jsem velky jak cyp, podzvukovou rychlosti jsem desetkrat rychleji nez svetlo proletel kolem ISSusu a pak cca treti vesmir od zeme jsem to vratil (zrychleni bylo stale rychlejsi) a bezpecne, za sumeni more, sem se stal zase clovickem. prtavym a kakacim.
rob.spis
9. listopadu 2010 • 19:44
Tohle všechno se ti zdálo když sis zase honil ptáka? Možná odtud pramení tvoje midráky, už ti nedá ani tvoje ségra ani máma. Možná že to zkoušíš na tátu. Možná že tě v dětství zneužíval někdo z příbuzných. Nevím přesně proč je z tebe takový zakomplexovaný ubožák, jestli je to výchovou, nebo jsi se už narodil jako méněcenný. Důležité je, že nepatříš mezi civilizované lidi a měl bys být držen na dobře střeženém místě.
vonrammstein
10. listopadu 2010 • 02:18
Nelichoťte tomu. To teplý vyfetlo nemá, co by honilo. Kromě další dávky.
placirkabodlo
10. listopadu 2010 • 08:39
vy dva jste ale nadherni motylci. tak nezurte a lecte se oba. zacnete tim, ze si prectete nejakou peknou knihu, zajdete si spolu na veceri do restaurace. a pak si spolu udelejte krasny vecer treba u krbu. ze si z vas delaji lidi srandu? to preci neni proto ze jste gayove. ale protoze jste neuveritelny parek idiotu. coz vidi i slepy. tak proto. lidi to s vami nemysli zle. ale tak to proste je. asi to je pro vas hodne tezke skousnout, ale nemuze byt kazdy chytry a pricetny. na vas dvou se, podle vseho, buh vyradil. amen. mozna zkuste nejakou peknou modlitbu, ktera by ve vas to zlo aspon trochu tlumila a zavedla vas na stezku lasky a miru. nebo si spolu poradne zapichejte jako chlapi, a nemazlete se s tim jak dve zenske. kdo se ma na to divat.
bartosovi
9. listopadu 2010 • 14:43
kdyby radši opravili ty příšerný silnice, po kterých se tam jezdí
pepic
9. listopadu 2010 • 08:06
pořád jsme v něčem nejlepší!
rob.spis
8. listopadu 2010 • 22:22
Myslím, že stavění gigantické modly je důkaz velmi nízké kulturnosti, povrchnosti a teatrálního modloslužebnictví. Z vlastní zkušenosti vím, že v Polsku je náboženství na hranici slepého fanatizmu.
rob.spis
8. listopadu 2010 • 22:40
Řekl bych, že Češi také věří, ale nepotřebují k tomu takové prvoplánové šaškárny.
placirkabodlo
9. listopadu 2010 • 17:26
z vlastni skusenosti vim ze jsi debil
von.rammstein
8. listopadu 2010 • 19:57
češi ničemu nevěří