Zprávy

Zpět na článek

Vítkovští žháři: Soud udělil příliš mírný trest

67 komentářů

bibcus
4. listopadu 2010 • 08:29
Myslim si, ze tresty byly nizke. Ale v porovnani s jinymi tresty, konkretne rasisticke napadeni zpusobene cikany v Krupce nebo brutalni vrazda maleho ditete, jsou tyto tresty smesne vysoke. Navic cela rodina Natalky pekne vytezila.
tomina1
25. října 2010 • 22:52
potom, co predvedla media, nova, ct1, ale i spousta ostatnich, jsem konecne naplno pochopil, co mel na mysli starej dobrej premier zeman- novinari jsou hnuj, zumpa a povl! urcite ne vsichni, ale jejich presvedceni o vlastni neomylnosti je na zvracen! popravit a zapomenout! slava hrdinum, hlidacim psum demokracie a nyni i spravedlnosti!
2592
25. října 2010 • 06:14
aby se uzdravil.
poool
24. října 2010 • 20:38
Pokud to těmhle svalnatým tetovaným hochům bude procházet, tak další na řadě budou homosexuálové, pak levičáci, pak lidi co odhodí na ulici vajgla, a nakonec každý, kdo nebude držet hubu a krok.
poool
23. října 2010 • 20:32
Třeba vás zítra napadne úplně něco jiného..
torinese
23. října 2010 • 13:31
Na úroveň procesů z 50.let (včetně fanatické dikce Urválka) ho shodil právě soudce svou nevkusnou připomínkou "křišťálové" noci za čilého přispění hysterických médií a různých hospodských lidskoprávních žvanilů typu JXD. Ti obvinění byli odsouzeni předem a bylo zjevné, že pod takovým tlakem jim soud vyměří (na naše poměry) nepřiměřeně vysoký trest. Mimo jiné, můj děda v 50.letech seděl (a nebyl bolševik), takže vím, o čem mluvím. Leckdo si rád přisolil...
zizka
24. října 2010 • 21:47
Přirovnání k 50. letům včetně "dikce soudce Urválka" považuji za nejapný žert. To je zcela mimo.
jarmusch
23. října 2010 • 10:22
Stačilo napsat, otevírám diskusi na téma výše trestů pro pachatele trestných činů. Na jedné straně jsou tresty jako useknutí ruky za zlodějnu, za vraždu vraždu pachatele apod., veprostřed stojí nezávislý soudní systém založený na dlouholetém vývoji, který se ale bude stále vyvíjet tak jak se bude vyvíjet společnost, nikdy nebude nic dáno na věky, na druhém břehu stojí soudní systém závislý na politické a ekonomické situaci. Ale napsat takový blábol, který nehledá řešení, ale jen uboze provokuje hlupáky tady můžu napsat já jako diskutér, ale ne redaktor takto renomovaného časopisu
kukurumakak
23. října 2010 • 11:28
Nechci odsuzovat JXD jako člověka. Opravdu ho neznám a ať si hulí, co chce. Určitě s ním na pivku musí být sranda. Ale jeho články mě dlouholetě se*ou. To je prostě v každém čísle ten největší brak. Obsahem je vždy buď hulení, šokovat, rozproudit diskusi nad nějakým tématem, které by normální člověka asi nenapadlo, atd...Tenhle jeho příspěvek, který se mi zjevil na FB, je na úrovni úvahy ze střední. Nemá opravdu ani hloubku, ani žádné poselství, ani není nijak inteligentní.
tritecky
22. října 2010 • 09:58
že se se stejnou n ovinářskou horlivostí ujmete i případu 12 letého chlapce sexuálně zneužitého a týraného Romy. http­://zpr­avy.id­nes.cz­/jeden-z-nasilniku-kteri-zbili-chlapce-v-krupce-na-teplicku-jde-pred-soud-13h-/kri­mi.as­p?c=A1­01021_­147007­0_li­berec-zpravy_alh