Život a styl

Zpět na článek

Jan Kraus dnes bude milý na Alex, manželku Jiřího X. Doležala

25 komentářů

tritecky
1. října 2010 • 10:22
no to je jednoduché. Kraus každému umožní, aby ze sebe udělal blbce sám. Kde je to třeba, tam dotyčnému pomůže. a Alex nebylo nutné pomáhat. to je to celé.
kuba78
30. září 2010 • 07:39
Pane šéfredaktore, když už se účastníte diskuzí, zkuste pod svým jménem... Souhlasím s Apagenius, tohle nemohl napsat normální člověk...
jiriydolezalostny
29. září 2010 • 21:28
závidíte co......stárnete po boku svejch starejch.....dávno smíření........ne každá mladá je na starší a na každej starší má u mladších šanci.......řekl bych, že nabídek má.........může si vybírat a...­...dob­ře..­.něk­do by mohl namítat, je za tím vypo­číta­vost­....­..vz­ájem­ně se propa­gujou­....­..ale­....­..ano i ne....
jiriydolezalostny
29. září 2010 • 21:26
takže já určitou změnu vítám........ježiš, nikdy to přece nebylo tak, že by do tv chodili jen ti nejlepší a nejchytřejší a nejzaj­mavěj­ší..­.....
jiriydolezalostny
29. září 2010 • 21:24
byla nervózní....zažil jsem jí....jinde a určitě neni o nic hloupější jak Agáta Hanychová a většina modelek, hereček a zpěvaček a jinejch sra***k, co nám média vnucujou dnes a denně....
jiriydolezalostny
29. září 2010 • 21:22
psyc­holo­gii.­...se­xuál­ní psyc­holo­gii.­....­..se­xuolo­gie, psyc­holo­gie.­....­....­....­...Va­ginál­ní příhody - jasný, šovinisticko-černo-bílý pohled je jsitě Vaše veliká cnost.....je to těžké......na jednu stranu.....je řada lidí stále dost zaos­talá­....­....­..tak­že sexuologická osvěta je stále důležitá......co se týče marihuany a PR - JXD Alex...to je jiná věc.......na pochybnosti o kvalitách a významu těhto lidí má každej právo...
torinese
29. září 2010 • 13:06
My mu ji přejeme, ale , proboha, ať už nás s ní přestane otravovat!!! Reflex stojí skoro čtyřicet korun a já nemám chuť číst na pěti stránkách o tom, jak si spolu zase za.....
torinese
29. září 2010 • 13:04
Musím se přiznat, že jsem z nudy okamžitě usnula, takže nemohu osvícený projev Alex o jejích sexuálních zkušenostech ocenit. Nechápu ovšem, proč byla ke Krausovi vůbec pozvána a čím si to pozvání zasloužila? Snad jen proto, že jí JXD dělá vytrvale "píár", obšťastňuje nás zážitky z jejich společného života , včetně toho erotického, na stránkách Reflexu (tyto články vynechávám neb mne nezajímají) a vydal její trapné paměti o tom s kým, kdy a jak Alex souložila. Dost málo na to, aby se dáma producírovala v televizi.
sendyman
26. září 2010 • 13:33

Brilantní!
apagenius
25. září 2010 • 22:44
...nezhulená jste tohle napsat nemohla, takže nesuďte, nemáte na to...