Fotogalerie

Zpět na článek

Adolf Hitler chtěl být umělcem, ale jeho obrazy dokazují, že to byla marná snaha

25 komentářů

LUF3
17. dubna 2024 • 23:13
Můj otec architekt podobně maloval baráky (nakreslil perem a vybarvil akvarely), za malíře se nepovažoval. Škoda že se Hitler nedostal na školu, nemusela by být druhá světová
Jan Nowak
10. dubna 2024 • 07:57
To teda nevím, mě se ty obrazy líbí. To jsou propagovaný mnohem horší matlaniny na trhu.
Hulin No More
10. dubna 2024 • 05:16
Jak byl ten kreslený vtip jednoho Američana o tom, že Hitler neměl talent, protože Bůh ví, co dělá 😁 Tupí čeští policajti ho sebrali hned na letišti.
Martin Zalesak
9. dubna 2024 • 22:44
Dobrý den, některé obrazy nejsou tak špatné. Spousta soudobých rádoby
umělců akvareluje hůře než Hitler
Ales Chocholousek
9. dubna 2024 • 22:43
Me to prijde jako normalni obrazy, nic hrozneho. Kdyby se zivil jako uspesny malir bylo by to pro svet lepsi.
jasu1
9. dubna 2024 • 21:16
Já tedy neviděl nic z výtvarného díla kreatury AH v originále, ale kdyby některé věci zde publikované signoval malíř lokálního významu asi by ho kritici spíše chválili. Co si on sám myslel o svém malířství je v kontextu jeho bytí celkem nepodstatné.
Avatar - našinec}
našinec
9. dubna 2024 • 18:29
Tipuji, že jeden ten obraz má nyní hodnotu miliónů. Možná by Fiala měl začít malovat.
Ales Chocholousek
9. dubna 2024 • 22:44
@našinec Myslite ze Fiala z SPD (to je neco jako NSDAP) umi malovat?
Lenka Patková
22. září 2023 • 00:00
No jo, fakt to nemá to něco, něco. Neco navíc , jiného , výmluvneho, originálního. Řemeslně přijatelné, umělecký marné. Přesto když známé jak to dopadlo měli ho vzít . Být o jednoho podprůměrného umělce víc mohlo být o jednoho nadprůměrného nacistického vůdce míň.
Hulin No More
10. dubna 2024 • 05:03
@Lenka Patková a hlavně to působí nepříjemně