Život a styl

Zpět na článek

Natalia Sadness: Český internet má svou královnu

25 komentářů

chlebasmaslem
29. srpna 2010 • 18:51
tady se někdo zbláznil a já to nejsem...
Především autor článku a fotograf to dorazil !
panbixby
29. srpna 2010 • 12:14
co (a zda vůbec) chtěl Reflex prezentací té cácorky říci. Ona má s ohledem na věk svaté právo být sebou užaslá, chcete-li, pitomá. Ale proč tu prázdnou tvářinku Reflex servíruje mně? Mimochodem - také vás při pohledu na ni napadá cosi o felaci?
kriklan49
25. srpna 2010 • 22:37
Překvapuje mě, že Jiří X. se svým vzděláním se v onom článku nepozastavuje nad jistými otázkami, které zde vyvstávají.
Řeknu je tedy za něj a zkusím na ně odpovědět. Vy si však zkuste odpovědět sami.

Otázky:

1)Co lidi vede k tomu, aby se takto prezentovali videy nebo psali na Facebooku i o tom, kolik metrů potřebují na jedno číslo?

2)Nesouvisí spolu nějak, že všeobecné vzdělání mládeže dosti upadá a že na Facebooku mrhají hodiny a hodiny času?

3)Nevyrůstá na Facebooku generace lidí, kteří nebudou schopni běžného mezilidského kontaktu, jestliže na něm dnes mohou na dálku a bez emocí řešit vlastně cokoliv? Zůstanou v dalších generacích takové věci jako je upřímnost, otevřenost, čest a další, kterých je už dnes poskrovnu?

Odpovědi:

1)Nabízí se nám to, že v reálném životě nemají, jak zaujmout. Chybí jim šarm, inteligence, sebeúcta a ego, které by jim říkalo, že se nemusí zviditelňovat.

2)Není to dávno, co jsem skončil gymnázium a musím říct, že žáci, kteří po nás přišli byli rok od roku hloupější. Nicméně, ani na VŠ to není o moc lepší. Podíváme-li se, jakým stylem na Facebooku dotyční píší, pak se ani nemůžeme divit, že se dnes se slušnou češtinou téměř nesetkáme. Nejen, že zmizela dakritika a z naší ucelé a logické řeči se stává jakési "pásmo", ale také mizí zcela základní a tudíž zásadní mluvnické poučky.

3)Na to raději ani nemyslím.
logicky
23. srpna 2010 • 16:41
Je poeta.
Ať je sám králem Sedness, když to ostatním tak doporučuje, ne?
Poddanými můžou být jeho přátelé, kteří s ním sdílejí nadšení pro pannu královnu, což samo od sebe se vylučuje
chlebasmaslem
23. srpna 2010 • 13:55
je sice opravdu žalostné, ale lépe by jí sedlo spíš Madness - šílenství,
jinak to nebude,
jinak to nevidím...
panbixby
22. srpna 2010 • 13:26
Jestli si v redakci vážně myslíte, že mne to děcko jako čtenáře - předplatitele zaujme, tak je někde chyba.
kaya-h
21. srpna 2010 • 09:30
Nechápu celý počin časopisu Reflex. To už nemáte o čem psát? Slečna zřejmě trpí nějakou vadou řeči a upřímně lituji její rodiče.
sevenjetc
16. srpna 2010 • 18:18
http­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=VvHC­OJhA5­T8&fe­ature=­play­er_em­bedded
torinese
14. srpna 2010 • 17:05
Poslední Reflex stál za houby - nicneříkající článek o téhle blonďaté pipině s výrazným inteligenčním deficitem patří spíš na stránky Brava nebo něčeho podobně pokleslého. Nechápu, proč bych měla číst o holce jejímž jediným zájmem je sehnat správně růžový lak na nehty... Autora bych ráda ujistila, že zdaleka ne všechny patnáctileté slečny jsou takhle "vymaštěné". Mám jednu doma a něco o tom vím, tak, prosím, příště nepaušalizovat.
tomasson4462
19. srpna 2010 • 17:40
Máte recht! Tyhle kraviny mě taky už unavujou...že je slečna z Blbounova je jasný, ale dávat blbům ještě prostor v takovým časáku jak je Reflex mi přijde uhozený. Když je někdo blbej, tak ať, ale dělat jim ještě reklamu?!To fakt nééééééé !!!!