Zprávy

Zpět na článek

Dvacet devět svateb a jeden pohřeb Jana Šibíka. Podívejte se na svatební snímky fotoreportéra Reflexu

1 komentářů

pooch.ledog
6. ledna 2013 • 10:25
Reklama na firmu Svatby Sibik? Tak pitome a vlezdozadelisticky napsany clanek tu uz dlouho nebyl.

Tuctove fotky jakych je po svete denne miliony. Ze si je svatebcani nechavaji delat chapu, ale proc je to v RX mi nejak nedochazi. Ze by proto, ze autorem je Sibik? A to se mu s timhle chce namahat, kdyz je takovy udajne excelentni fotograf? Ze si chce vydelat beru, ale prosim vas, nepredkladejte nam to jako umeni.

Ja vidim mraky svat.fotek rocne v ramci sve prace, a uprimne, vetsina z nich je daleko lepsi nez co jsem videla tady, bez urazky. Mozna je to ale i tim, ze ceske svatby jsou ponekud, jak to jen rict, no, ne moc na urovni. Pricemz tim nemyslim ze by mely byt drahou snobarnou. Jedna se spise o vkus a podobne veci. Casto mi totiz prijdou jako neco, co jejich ucastnici zahledli nekde v zahranicnich casopisech, vytrhli z kontextu a podomacku upravili na nase podminky.

A ze se berou krasni lide? Na to prosim prisel autor kde? Podle teto logiky by muselo byt po ulicich plno krasavcu a krasavic