Komentáře

Zpět na článek

Vánoce nás ničí! Pět tipů na zákon za hezčí Vánoce

5 komentářů

aznom
17. prosince 2012 • 09:06
Jářku Sendyman,ty jsi čím dál,tím víc hloupější.
Ty doma trpíš,nebo jsi snad nepochopen familií,
Kde je pes zakopán?
Holec to jako vždy vystihl přesně,ale zdá se,že je to nad tvé síly.
Netrápí tě právě ta pros***?
sendyman
17. prosince 2012 • 11:25
Tak, tak, první blb se chytil...
pooch.ledog
17. prosince 2012 • 11:36
Tomu se neda nezasmat

V necem ma ten Holec ale pravdu. Nechapu ze lidi porad tak blbnou s tema svatkama. Proboha, proc? Pak se divi, ze ta decka jsou tak neskromna. Sami je to uci. A to jeste kdyby Holec videl, co kvuli darku pro haranty delaji anglicti rodice, kteri jsou ted nezridka radi ze jsou radi, kdyz je takova recese, tak by se teprve divil. Tady musi mit decko po stromkem kopec baliku, jinak to nejsou Vanoce. Pritom vetsina tech fracku by zaslouzila akorat tak metlu a uhli. To ale neni jejich vina, ze jsou takovi. Tak je nekdo musel vychovat. A po Vanocich bude zase plac a skripeni zubu, ze penize jsou v tahu a deticky za to nejsou vubec vdecne. Dobre jim tak. Kazdy to ma takovy, jaky si to udela.
sendyman
17. prosince 2012 • 22:04
Já jsem neřekl, že nemá pravdu. Má! Ale lidi si to dělaj sami!
Záleží na každým, jak si to zařídí. Já jsem na tu komerční honičku a pošahanýho Santu vždycky zvysoka...
sendyman
17. prosince 2012 • 07:39
co jste tím chtěl vlastně říct. Pochlubit se, že budete o Vánocích někde mezi Argentinou a Chile, nebo vzkázat národu, co jste za idiota, že se necháte těma příkladama vláčet?
Nejen kvůli Vám bych naopak zavedl jednu povinnou TV reklamu, která by se mohla pouštět permanentně, nejen před Vánocemi: na lék pro odblbování blbů.