Zprávy

Zpět na článek

Steve Fisher, Američan v Praze: Nakupování šatů - to mě vždycky ubíjí!

3 komentářů

pooch.ledog
1. prosince 2012 • 19:36
Vam je vazne 56? Nebo je to for? Tak to bych vam nehadala

Docela jste me sokoval, jak si delate tak otevrene srandu z tech cernochu. No pani, ja uz jsem tak zblbla z te britske korektnosti, ze me to doslova prastilo do oci. Tady by si to asi nikdo takhle nelajznul. Z minorit se sranda v Britanii uz delat nesmi....je to opruz.
torinese
30. listopadu 2012 • 07:58
Můj brácha je bílá vrána mezi chlapy-ten nakupuje rád i s ženskými.
Nejstrašnější zážitek byl jít nakupovat s mým cholerickým otcem-to jsem si výjímečně troufla na supermarket, oblečení jsem ani nikdy nezkoušela. Jak jsem nebyla do deseti minut nastoupená u auta i s nákupem na týden, tak byl világoš. Muži jsou divná stvoření,nakupovat to je přece takový adrenalin...
pooch.ledog
1. prosince 2012 • 19:32
Tak co se tyka nakupovani jsem asi chlap protoze to vyslovene nesnasim. Ja si jdu neco koupit jedine kdyz uz neni vyhnuti a pak trpim, protoze jsem v tomhle smeru desne nerozhodna a nikdy nevim, co si vlastne radsi vybrat. Zvlast tady kde je takovy vyber. Pro mne jsou to skutecne muka. Navic nesnasim to zkouseni, vyslect, oblect, zase vyslect, oblect, hm, to se mi na mne moc nelibi, zkouset dal...navic mam pocit ze v tech velkych zrcadlech kabinkach clovek vypada zasadne vzdycky vetsi a neupravenejsi. Asi to dela to neprijemny svetlo co tam na clovek sviti v nemilosrdnym uhlu

No a muset s nekym chodit po obchodech, to je pro me cinska mucirna 3.stupne. Coz bohuzel musim obcas absolvovat kdyz se sem dostavi vyprava z Cech, ktera je z britske nabidky obleceni vzdycky totalne nadsena. Ja bych se nejradsi zdekovala do nejblizsiho pubu a pockala tam, jenze to prave nejde protoze obvykle delam tlumocnika....chjo.