Zprávy

Zpět na článek

Duel století: Žvatlanda vs. Pitomio

2 komentářů

pooch.ledog
29. listopadu 2012 • 09:52
ze stara ne-dobra praxe chytit se jednoho tematu a vyzdimat ho jako citron tu zase frci. Proboha, ten Landa je mozna nemocny a vazne byl trapnej, ale copak nechapete, ze timhle stalym omilanim celou tu trapnou saskarnu pomahate udrzet pri zivote? O takovych magorech se ma tak max. kratce napsat nejaka nedulezita zprava, ale dal uz to nechat byt. Ne jim jeste delat porad propagandu.
Navic, tohle je vazne tak na urovni Blesku. Ale co se divim...dyt je to dneska uplne jedno co clovek cte. Vsecko to ma stejnou Bleskovou uroven.
Taky uz mi doslo, ze tu mame dalsi autorku toho odvazneho stylu, kdy se s nicim moc nemaze. Bez ohledu na to, jak vulgarne to treba vyzni. Halt, zase dalsi devce co ma na to koule. Pripada mi jako Holec v suknich.
Existuje dneska jeste skutecny novinar, ktery by mel nejen vsech pet pohromade ale umel taky hezky cesky psat a nepotreboval byt prudce netradicni aby na sebe upoutal pozornost? Kdyz si nekdy ctu veci z davnych dob, rikam si, jake je to blaho na dusi cist tak krasne zkomponovany neagresivni text, ktery presto dokaze naprosto presne vyjadrit o cem vlastne jeho autor pise.
adolf111
29. listopadu 2012 • 08:18
To je komické, jak Tomiovy preference vylekaly židozednáře ve Washingtonké lóži. Museli ihned zasáhnout, prostřednictvím takovýchto mediálních masáží. Naši křivonosí spoluobčané trošku propadli panice...Ale nebojte se, prezident bude samozřejmě Fischer.