Zprávy

Zpět na článek

Vánoční svátky jsou už skoro za dveřmi. Sakra práce!

2 komentářů

jurnicek
22. října 2012 • 20:32
jak se na nás z TV valí taková ta napomenutí, že máme myslet na ty, kteří jsou o svátcích sami. Jistá paní, žijící jako single, si k tomu povzdechla: Až do Štědrého dne jsem v pohodě. A jak furt slyším, jak máme myslet na ty, kteří jsou o Svátcích sami, tak z toho mám takovou depku, že su na mašlu.
pooch.ledog
19. října 2012 • 10:29
Napsal jste to skvele Steve. Presne takhle to s tim nasim narodem je. Bude remcat nad svatky, i kdyz uz to dneska lecktera domacnost pekne odbyva, co se toho uklidu i vareni a peceni tyce. To uz je u nas proste takova tradice, byt hotovej ze svatku

Tohle me chvalabohu uz davno preslo a Vanoce muzu mit zase rada. Proc ne. Na reklamy o tom vsem, co jako musim koupit kaslu, uklizim cely rok, darky si davame rozumne a neruinujeme se tim, no a peceni uz prenechavam jinym. I kdyz to by mi vadilo ze vseho nejmin. O Vanocich nekdy cestuju a nebo pracuju (nebo oboje v zavislosti jednoho na druhem) a to je docela bajecna vec. Lidi jsou na sebe mili a vsecko je vic v poklidu. Cpani se u televize je mi sumafuk. Potrebu nadavat na svatky tudiz nemam ale bavim se tim, jak to dramatizuji jini