Zprávy

Zpět na článek

"Pussyriotismus" rozhádal Němce. Zaslouží si ruské punkerky ocenění?

4 komentářů

torinese
10. října 2012 • 14:03
Chtělo by to ubrat na expresionismu!
Nikdo netvrdí, že by měly sedět-já bych je hnala uklízet psí hovna- měly vyfasovat aspoň 200 hodin veřejných prací. Ale navrhovat tyhle šlapky na nějakou cenu??? A vůbec divně mi zní ta chvála "Pus" z úst představitelů země ,jako je knížepán, kterým vůbec nepřišlo zatěžko nechat zašít Smetanu a Týce za mnohem neškodnější žertíky.Kdyby "Pusy" vlítly do pražské synagogy a udělaly tam podobný világoš, to by strhlo povyku...
placirkabodlo
12. října 2012 • 17:10
poviku jiste, ale urcite ne tolik, jako tehda, kdyz se tam mlatili mezi sebou. sbirat hovna bych nechal toho svateho, a putin by dosbiraval. rath by zase kazde vycistene misto po hovinku vylizaval, a tak dokola
torinese
10. října 2012 • 10:24
Když jsem se dozvěděla o oné zhovadilé myšlence(nevím v jaké hovězí hlavě se zrodila) ocenit tyhle vulgární excentrické holky, které souložení na veřejnosti a hanobení kostelů vydávají za politický protest, málem mě šlehlo. Evropská média prostě nemají ráda Putina a tak ovlivňují veřejné mínění Evropanů tímto zvráceným směrem. Tyhle provokatérky si nezaslouží větší pozornost, nežli otrapa pobuřující spoluobčany močením na veřejnosti. Srovnávat je se skutečnými oběťmi putinovského režimu, jakými byli nesčetní ruští novináři, pokládám za naprosto scestné a dementní.
placirkabodlo
10. října 2012 • 13:53
tvuj zpusob uvazovani je dementni. kdyz nekdo udela lejno na vystave cehokoliv, tak nedostane dva roky, natoz kdyz si zapeje svobodne v chrame bozim. nebud pica jak tak spina langerova.