Zprávy

Zpět na článek

Nejen logo nejen České nejen televize

3 komentářů

placirkabodlo
5. října 2012 • 12:38
deset milionu grafiku, vseznalku, a ...? co to *** mele, co to jako ma bejt? ***!!!
deladel
5. října 2012 • 09:18
vazeny pane patolizale pana najbrta,
to co zde pisete, jsou jen plky plky plky, CT jiz mela velice kvalitni logo navrzene panem Malovcem, pokud o nem nevite, tak dal ani nectete jelikoz jste mimo misu, a toto logo nikdy nepouzila, pouzila jen oznaceni jednotlivych kanalu, pan reditel dvorak, si proste potreboval udelat kseftik s kamosema, jenze ti bohuzel odvedli tak spatnou praci, ze to pozna i lajk...
torinese
5. října 2012 • 08:27
Ale zaznamenala jsem, jak nějaká ženská v televizi mlží o ceně za ty "úžasné změny", redaktorka se čísla nedobrala.Jako vydíraný nedobrovolný dárce příspěvků ČT bych spíše uvítala , kdyby televize investovala tuto nemalou částku do zkvalitnění programové nabídky. Pokaždé mně dorazí pol.překorektní pořad Intolerance. Domácí porody, cikáni, homosexuálové atd. Vždy naprosto neobjektivní, zazní-li nějaký opoziční hlas, pak jen ,aby se neřeklo. Děsuplný paskvil za naše peníze. Podobný názor mám na OVM ,o jeho předvolební taškařici se snad nemá ani smysl zmiňovat. To, že se veřejnoprávní TV chová jako ta bolševická a prověřuje potencionální diváky ,předem cenzuruje otázky a ty předává politikům, kteří mají možnost se připravit, pokládám za naprosto nepřijatelné. Malé strany záměrně dostávají mininální prostor v neatraktivním čase a v neatraktivních pořadech (nap­ř.Po­l.sp­ektru­m), na které se nikdo nedívá. Manipulace s voliči je u ČT takřka do očí bijící. Jen ptám, komu to slouží?!