Komentáře

Zpět na článek

Nečas má pravdu. Ať Číňani rovnou sestaví českou vládu!

3 komentářů

vonamula
11. září 2012 • 17:43
a mohl by autor přiložit návod, jak lézt do ***e USA, Rusku a Číně najednou
vonamula
11. září 2012 • 17:44
pane jo, člověk napíše do P.R.dele a ono mu to tam hodí hvězdičky. pokročilá funkce
pooch.ledog
11. září 2012 • 15:10
Ze tohle napsal nekdo, kdo ma nejspis i vzdelani a prostredky jak se dostat k informacim?

Na svuj nazor ma kazdy pravo, ale pokud tomuhle SKUTECNE VERITE, tak jste docela chudak. O Cine a jak to tam skutecne vypada nic nevite a pokud vam typ jako Bakala prijde duveryhodny, tak na to snad uz nejde ani nic slusnyho rict. Jasne, vsecko je ok, Cina je uzasna a tech par poskozenych lidskych prav, treba u decek makajicich od rannyho veku ve fabrikach, jakoz i niceni planety v zajmu mamonu za kazdou cenu, nerespektovani pravidel dalsich atd., cert to vsecko vzal. Vsak tech decek nam nemusi byt lito, boze, Cinanu je...Hlavne kdyz se dari. Prachy jsou to, co je nejdulezitejsi. Kdo vam za tohle zaplatil, pane tzv. novinari?

Tak vas uz ode dneska nectu. Prala bych vam, abyste v te Cine musel zit, ale ne jako zbohatlicky vydriduch Bakala ktery si tam zajede na top urovni a pres tmava skla limuziny nevidi bezny zivot, ale jako uplne obycejnej clovek u kteryho je prece uplne jedno, zda se porusi tech par zakladnich lidskych prav. Abyste na vlastni zpovykanou kuzi poznal, co to vlastne je. Ze to neni jako u nas kdyz Cikan krici ze chce vic materialni pomoci ackoli ji uz ma vic nez dost a vymlouva se na sva lidska prava apod. To jste si hodne spetl pojmy, pane.

Ze se tyhle veci objevuji v RX, z toho je mi teda fakt na zvraceni.