Komentáře

Zpět na článek

Říkejme jim č**áci!

3 komentářů

sendyman
23. července 2012 • 08:44
Ten pán dozajista č*rák je, o tom není pochyb, o tom hovoří jeho gramaťyka, tady není co řešit. Otázkou ovšem zůstává, zdali není nutné řešit Vaše angažovanost vzhledem k paní Tydlitátové. Protože Židovka je jen náhodou, tou se narodila a za to "nemůže", to mi nevadí, leckdo jsme se narodili v lecjakých rodinách, dá se tomu říkat Osud. Ale pí. Tydlitátová, přes její srdceryvné CV na Wikipedii, které si zřejmě psala sama, je podle mého - a to se můžu mýlit - komouška a vychcaná č***a jako prase. Teda prasnice.
sendyman
23. července 2012 • 08:48
A za to už si může, abych tak dodal.
sendyman
23. července 2012 • 09:10
A abych ještě doplnil, pro ty, co mě až tak moc neznají - já sám jsem se narodil - byl jsem narozen, nebo jsem připlaval v košíku, sakja? - v komoušské rodině (abych pravdu řekl, tak myslím, že nikomu neuškodili, ale komouši to byli, takoví ti správní blbci ne z prospěchu, ale z přesvědčení, to zas jo...). Nebudu tady rozpitvávat soukromé vztahy, které jsou, ***, opravdu na nic, ale sám jsem pravičák jako poleno.
Proto mě takové to: "Narodil/a se v takové a makové rodině poměrně dost s*re. To není zásluha.