Zprávy

Zpět na článek

Klid už nebude ani v letadle. Virgin zavádí volání z mobilů na palubě

1 komentářů

pooch.ledog
17. května 2012 • 16:40
proletela pred par dny britskym tiskem. Schvalne jsem si cetla komentare ktere k tomu byly a vysledek je jednoznacny - 99% respondentu prohlasilo, ze pokud to Virgin mysli vazne tak uz s nimi odted neletaji. Pripojuji se k nim. Vazne nestojim o to, aby mi v tak sevrenem prostoru jako je kabina letadla u ucha zvanil nekdo o tom jak se kde ozral, kdo mu co rekl, jak se pohadal se starou, jak ho nastval sef, co rekl jeho nejlepsi kamos,-ka, co ona, on na to, atd. Uplne staci, ze mam pri kazdym letu pobliz nejakou trubku ktera musi jeste na runwayi rvat do letefone heleee, tak ja uz jsem teda jako v tom letadleee jooooo....ackoli ma byt telefon davno vypnuty, stejne tak jako pri pristani kdy se jeste ani poradne nedosedne a az blbecci zapinaji a hlasi heleee, ja teda budu tam kde jsem se teda jako domluvili, cauky cauky. Nakopat je do....

Jakmile se to jednou povoli, lidi volat budou, o tom nepochybuju, i kdyby je to melo zruinovat. Vzdycky se najdou blbci kteri na to maji. A rozhodne to nebudou delat jen proto, ze nahle zjistili, ze si doma zapomneli prkenici nebo ze nevypli pred odjezdem zehlicku.

Virgin jde zcela jasne o penize, no proc ne, ale za tohle je tedy nikdo nepochvali. Vyjma vyse jmenovanych pitomecku co bez mobilu uz nedaji ani ranu.

Jako by nestacila urvana decka ktera jejich rodice nezvladaji, nebo ozrali narvani magori kteri si mysli jak jsou vtipni kdyz na sebe hlasite pokrikuji pres cele letadlo....