Zprávy

Zpět na článek

Claudia Cardinalová exkluzívně pro Reflex: Nahých hereček je mi líto

2 komentářů

pooch.ledog
16. dubna 2012 • 14:00
protoze se smi u nas kdekoliv hulit druhym pod nos? Tak to teda pardon, ale s timhle nesouhlasim. Ja, jako nekurak, kterych je mimochodem v populaci vetsina, mam pravo na svobodu nemuset cichat tohle svinstvo kde si kdektery kurak zamane. Taky mu nenutim veci ktery mam zase rada ja. Rec pani CC je v tomhle smeru typicka kuracka sobeckost, ktery se bez zvara neobejde a pak to nutim i ostatnim. Kdyz by stacilo, aby proste sel jen kousek dal, treba ven z hospy a tam si opet o neco vic znicil plice. Coz je jeho vec, ale MOJE zdravi je MOJE vec a do toho mi kurak kecat nebude. Tecka.

Jinak je CC obdivuhodna zenska, o tom neni pochyb. Jenze malo platno, dneska je vulgarni oplzla doba, kdy je potreba ohalit vse. Proc, to nechapu. Nejaky druh voyerstvi asi. Staci se podivat na bezne titulky, a je to porad ukazala kalhotky, ukazala bradavku, konecne se cela svlekla...vcetne tehuli ktere vystrkuji sve odule pupky kde se da. To foti pro koho, pro uchyly? Nekdy je z toho cloveku az blivno, jak malo si lidi ceni sveho soukromi a cim vsim jsou schopni zaneradit i verejny prostor. Dneska by dama jako CC nemela sanci. Bohuzel. O debilnim kultu vecneho mladi za pomoci plastiku ani nemluve.

Nejlepsi je si zit po svem a tyhle veci vubec nevnimat.
aznom
16. dubna 2012 • 10:38
Dodnes si lámu hlavu s tím,proč vlastně dala Fondovi (Tenkrát na západě) zaje-bat,
když ji k tomu nic nenutilo a nic tím nezís­kala­.Hmm,H­mm,na­padá mě čuněčina.