Zprávy

Zpět na článek

J.X.D.: Salón s tantrickými masážemi je spíše psychoterapeutické centrum než bordel

1 komentářů

pooch.ledog
30. března 2012 • 19:30
Tak rekla bych, ze vsude kde vas za penize privedou az k vyvrcholeni, at uz masazi ci klasicky, se jedna v podstate o jedno a to same, a to prave o ten bordel. Jestli je to formou domu s holkama a bordelmama, a nebo salonem s vonnyma tycinkama kde vam obsluha nedovoli s ni soulozit lec pohlavne vas nejak ukoji, je to v zasade jedno to same jen to ma jinou fazonu. Pletete si pojmy a dojmy a to zasadne.

Priznam se, ze mirne panikarim. Nebot jakmile JXD zacne videt ve stetkach svetice, zacina byt zase zle. Nedivila bych se, kdyby tu zanedlouho byla nova znamost a pak manzelstvi a dalsi nekonecny serial a la ''moje bajecna zena ktera me tak miluje'' s trvalym presvedcovanim davu, ze to zadna stetule neni ackoli dela v bordel, pardon, masaznim salonu. A pak zase pad na tlamu a tvrde vystrizliveni.

Nekdy si rikam, ze cela ta hruza s Hrouzkovou byla proste podvod, a zkuseli nas, kolik sneseme. Nebot se mi nezda byt mozne, ze by takova individua nekdo mohl povazovat za tak normalni a talentovana, aby jim dal praci v RX. To musel byt jedine nejaky experiment. Nebo je na tom RX uz tak, ze by prijal i cviceneho simpanze.