Zprávy

Zpět na článek

Jiří X. Doležal a Karel Schwarzenberg se přeli o miliardy z EU. V Aréně Reflexu

8 komentářů

matej77
6. března 2012 • 12:57
Hlas č.2: NE
pismenacislice
6. března 2012 • 11:26
Ona to aky byla dost blbá anketa. Jenom hlupák by se přiklonil k jednomu z názorů. JXD komentovat ani nebudu, protože ten se evidentně už zbláznil. A Schwarzenberg by tak měl říct, že půjčka pro MMF nemá s rozpočtem EU vůbec nic společného - tyhle prachy nepůjdou do rozpočtu, ale na záchranu neschopných francouzských a německých bankéřů. A jestli chce Schwarzenberg prosazovat to, co prosazuje, ať rezignuje a sežene si místo ministra ve francouzské nebo německé vládě - protože právě jejich národní zájmy hájí, i když jsou to spíš zájmy bankéřů a spekulantů.

Spíš bych Reflexu doporučil anketu na téma: Souhlasíte s tím, aby soukromá firma Facebook, byla přímo integrována do webu časopisu, na který máte předplatné?
sendyman
6. března 2012 • 12:05

Hlas č. 1: NE
pismenacislice
6. března 2012 • 13:10
Já jsem taky proti, takže Hlas č.3: NE. Facebook je jako nějaký hnusný digitální národ, který si všichni dobrovoně implantují do svých životů. A asi všem je ukradené, že tahle soukromá firma si daty lidí může dělat, co chce. A stačí jednen nespokojený zaměstnanec FB na nesprávném místě, aby mohlo dojít k odprodeji dat FB. A o tom, že ta firma má v rukou možnosti pro cenzuru téměř miliardy lidí, ani nemá cenu mluvit. Např. historickou mapu Kurdistánu v FB nenajdete, protože to podléhá cenzuře.
pismenacislice
6. března 2012 • 13:11
Oprava překlepu: Samozřejmě jsem myslel "hnusný digitální nádor"
Palopetro
6. března 2012 • 14:13
č.4 ...ale zase na druhou stranu se tam dají vylepit všelijaké prasárničky!
Palopetro
6. března 2012 • 14:15
Mě tam víc sedí ten národ.
matej77
6. března 2012 • 17:17
Jo, tyhle překlepy jsou bezva - Nic než nádor, Blbá kýla, Národní otvor... ale to je trošku mimo téma, že.