Komentáře

Zpět na článek

Jak akademici k rozumu přišli (a Vachler pořád ne)

10 komentářů

placirkabodlo
5. března 2012 • 22:30
dotancovalo zrejme. tak ja si beru tu sunku a sekyrku.

a tady jeden vyborny film:

http­://www­.csfd­.cz/fil­m/23817-dannyho-jedenactka/

tam je snad vsechno
Uživatel_237602
5. března 2012 • 14:50
měly ozřejmit fakt,že v tanci svatého Víta běloch na bytost z palmy setřesenou absolutně nemá.
pismenacislice
5. března 2012 • 14:06
Dát filmovou cenu divadelnímu scénáři - to mi fakt nepřipadá zasloužené. A Odcházení prostě má divadelní scénář, i když je to film.
krasnyden
5. března 2012 • 13:35
jsem se díval nacelý pořad, teda hned jak skončil na čt4 fotbal. A hned jak sem si zvyknul na Lucku, což nebylo podle očekávání zrovna jednoduchý, tak to bylo ok. Akorát s tím Pechou si to mohli odpustit, ale to byl jen extrém. Mnozí rádi vidí jak ze sebe druzí dělaj blbce, že, tak si něco mohli najít v programu skoro všichni. Ale fotbal byl tentokrát přesto ještě o něco zajímavější;-)
torinese
5. března 2012 • 13:01
Jen jsem chtěla vidět, jak se s tím moderováním Lucka popasuje a nepřekvapila.
Cena za Ocházení byla trapárnou na entou - ať už jdou s Havlem někam.Film propadl u kritiky i u diváků , ale vydávají ho za film roku. Na co si to s tou šaškárnou Vachler hraje.
cypakus
5. března 2012 • 16:55
Já vím, že každý žije ve vlastní realitě, v té vaší Odcházení film roku dostalo? A už na toho Havla zapomeňte, takhle riskujete, že se znovu inkarnuje k vám do rodiny.
parketka
5. března 2012 • 11:31
Já naposledy viděla celého Českého lva tuším v roce 2006 to ho moderoval Marek Eben. Jinak to vůbec nedávám neb bych se studem asi zbláznila. Je to vážně zvláštní úkaz každoročně se opakující přehlídky trapnosti a je to škoda. Takže to dělám tak, že přepínám taneční kreace a šílené moderátorské snažení a sleduju čistě jen předávání cen.
petrmedwed
5. března 2012 • 11:12
Taky jsem nějak nechápal proč se Lucka pořád tak uchechtávala (že by travka?) A její komentáře k potlesku ve stoje pro pana Somra (no toto..to tu ještě nebylo atd) byli dosti out. Docela jsem se pobavil předáváním sošky panem Jiřím Pechou to byl dobrý fór.
andie.b
5. března 2012 • 10:54
Já jsem se dívala dobrovolně a ráda
cernysvetlo
5. března 2012 • 13:35
Také jsme se dívali a nestydíme se za to. Navzdory paní Spáčilové, při vší úctě. Nechť se sama chopí vesla a zrežíruje Lvy sama.