Komentáře

Zpět na článek

Patří narcis k psychiatrovi?

26 komentářů

nohanoha
26. února 2012 • 10:11
hlavně ne k dokotorovi
senilnijesita
25. února 2012 • 23:21
Pane Hoschel, zda se mi, ze vy jste typickou ukazkou narcise.Budete kandidovat na prezidenta? Super narcis by mel zdatneho naslednika
placirkabodlo
25. února 2012 • 22:26
jen ta roztazena fotka uz podruhe neni moc vtipna. chci dousu sestri. tri deci
torinese
25. února 2012 • 16:18
Taky jste měl hysterku? A to jsem zdaleka nevypsala všechny pikanterie. Patologická žárlivost i na členy rodiny , zejména na mého bratra, s nímž mám dobrý vztah já i dcera, nepřispívání na domácnost,jako trest za "neposlušnost"...
Dlouho jsem to mylně přičítala jižanskému temperamentu,ale byl to psychopat, jako vyšitý.Když jsem si našla před rozvodem přítele, začal mě citově vydírat. Ráno jsem našla na stole dopis, že hodlá spáchat sebevraždu, pak vyhrožoval,že zabije mně a přítele. Jelikož to na mně neplatilo, pokošel se natruc dostat dceru do péče, ta ho ovšem v dětské nevinnosti takovým způsobem ztrapnila před soudem, že se soudce i advokáti mlátili smíchy pod lavicí. Já jsem její výpověď dostala jenom na papíře, rodiče nesměli být přítomni, ale advokátka pobaveně poreferovala. Dceru, která byla loyální se mnou, úplně zazdil. Díky bohu, jsem ho hodně let neviděla.
sendyman
25. února 2012 • 17:02
No jo, no, měl. Ale parádně vychcanou a vůbec ne blbou. Blbý (pro mě) je, že společenská zakázka zněla jinak. Ale to tady řešit nebudu. Už je to soudem uděláno a nic s tím nenadělám, i když je to prasárna na entou....
von.rammstein
25. února 2012 • 18:37
a co takhle jí provést nějaký malý žertík na revanš? víš, že jsem pro každou špatnost a v tomhle ti rád pomůžu!
sendyman
26. února 2012 • 05:51
Tak jo, falešnej ramštajne. Běž a utluč ji dlažební kostkou.
Budu ti nosit buchty.
nohanoha
26. února 2012 • 10:12
hahaha bože jak si hloupá
von.rammstein
25. února 2012 • 11:37
příští otázku tipuju na: "Může mít homosexuál poměr s letuškou?"
aznom
25. února 2012 • 12:29
Nemůže, protože ho má s tebou!