Komentáře

Zpět na článek

Neznásilnil, zavřeli ho, odškodnili ho 366 tisíci. Jakou cenu má pověst?

10 komentářů

Avatar - honzour}
honzour
23. února 2012 • 17:46
"Řidič, co počmáral plakáty papalášů, půjde na sto dní do vězení, i když škodu uhradil"

Chtělo by to trochu objektivity. Např. napsat i, že ten řidič odmítl vykonat 100 hodin obecně prospěšných prací. Takhle je to taková ta aktivistická žurnalistika, kdy záměrně řeknete půlku pravdy a tu druhou záměrně zamlčíte. Přesně tímhle se otáčí pravda. Někdy jen trochu, někdy víc, někdy o 180 stupňů.
placirkabodlo
23. února 2012 • 18:21
prave ze ty nechapes (nebo nechces), ze on zadnych 100 hod verejnych delat nehodla a ani se s tim netaji. "skodu" zaplatil ale popravu odmita. co ti na tom pripada az tak zvlastniho? nehlede na to, kolik ta saskarna stoji a to vcetne voleb (zbytecne drahe sracky). no a posledni rozsudek je uz jenom pomsta. zadna spravedlnost, natoz rozum. hnus. a pokud to ty 180 stupnu nevidis tak pridej dalsich 180 a vycisti si brejle. maucta
torinese
23. února 2012 • 14:28
Umrněných 300 tisíc za takovou strašnou ostudu. Ten člověk bude mít do smrti stigma, jehož se nikdy nezbaví. Je dost zvláštní, že Vašut za mnohem méně nebezpečnou pomluvu vysoudil skoro milion. Řadový občan nejspíš nemá pro soud tutéž hodnotu, jako známá "celebrita".
Čemu se v systému naší slavné justice vlastně ještě divím.
placirkabodlo
23. února 2012 • 13:10
ted na toho chudaka nasadi tu soudkyni ktera odrovnala pavla wonku. a milej honza pujde na dozivoti za neco - odplivnuti pred soudcem napr.
jpk88
23. února 2012 • 12:04
Sem napište váš vzkaz!
stone_pilot
23. února 2012 • 12:21
Já taky.A taky bych chtěl, aby právě ti dotyční - od vyšetřovatelů až po soudce - museli na to odškodnění nějak přispět (a tím rozhodně nemyslím jen 4,5-násobkem jejich měsíčního platu).
aznom
23. února 2012 • 11:43
Marku Vašutovi soud přiznal 1 milion za poškození pověsti v bulváru.OK
Zde je 10 milionů málo.Je to prostě bor-del!Soudce nakopat do prde-le!
torinese
23. února 2012 • 14:30
Taky vás napadlo totéž. Já to s tím Vašutem napsala teď taky ,aniž bych vás četla. Bije to fakt do očí.
pismenacislice
23. února 2012 • 16:43
Jo, ***, co to má být?! Pseudocelebrity, o kterých by bez bulváru nikdo nevěděl, že žijí, vysoudí miliony - a člověk, kterého šikanuje přímo stát, dostane 366 tis. A tady nejde o nějaké kecání v bulvárním plátku, kterému nevěři ani jeho čtenáři, ale o chybné odsouzení za znásilnění.
pismenacislice
23. února 2012 • 10:41
Tohle tomu člověku nikdo nenahradí. Rok sedět za něco, co neudělal - příšerné. A ještě za znásinění. A pak ještě ta doba, co se to táhlo. A za to všechno jen necelých 400 tisíc. I 10 mega by bylo málo.

Že selhala policie, to bych ještě pochopil, ale že to nenapravilo ani státní zastupitelství a soudy, to je neuvěřitelné. A pak mi někdo říkejte tu obligátní větu: Když mám čisté svědomí, nemám se čeho bát.