Komentáře

Zpět na článek

Génius v metru, debilní kecy holek a vyprodaný sex bez lásky

30 komentářů

sendyman
25. února 2012 • 09:55
Navíc, já ani nemám pořádnej důvod, proč ho (ji) nenávidět, nebo tak něco. Na mým nicku neparazituje a nemám náturu originálu, kterýho to rozpalovalo do běla, až se nakonec stáhnul docela (ledaže byste byl on, a to byste docela dobře mohl, při trošce sebezapření! ), což je škoda.
Jednou, ale to už je dávno, to tu nějakej falešnej Sendyman zkusil, tak jsem ho přivítal do party a bylo. Už se neukázal. Stejně každej z těch různejch známejch dobrejch lidí poznal, kdo je kdo...
sendyman
25. února 2012 • 09:14
No jo, škoda. Ale to nic. My Vás s OW už nějak zapijem.
A nezávidět mi nemáte co, obvykle ho (ji?) ani moc nevnímám, jen někdy (obvykle po pár panákách ) si trošku zanadávám.
sendyman
25. února 2012 • 09:03
No, Juro, pokud vím, tak "starej" inža měl v plánu vodfrčet někam do Jižní Ameriky...
von.rammstein
24. února 2012 • 22:10
Sendy a už se těšíš, jak spolu zítra půjdeme do Jamajky?
placirkabodlo
24. února 2012 • 18:23
inzenyr je na pravde bozi a dalsich deset vedle neho. katyn hadra.
placirkabodlo
24. února 2012 • 18:14
ty bys ale nemel pit sendy. to prece vis. vidis co to s tebou dela. mrskas tady s sebou jak dolzal voe
placirkabodlo
24. února 2012 • 18:11
cha xha a kolik mas, ze se ptam
placirkabodlo
24. února 2012 • 18:10
musis stokrat. pirati nikdy nespi. tak pro sichr cheche
bigmogul
24. února 2012 • 15:26
Já jsem bohužel z daleka. Nebo bohudík, přijde na to, odkud se na to podíváte.
Přiblblo si to asi nemyslí, ale ztratilo původní cíl svý ukradený existence a nějak se mu nechce přestat, stejská se mu, tak jste ho holt vyfasoval Vy. Což Vám srdečně nezávidím.
sendyman
24. února 2012 • 14:05
Fajn. My s OW budeme chlastat, Šibík bude fotit a vy dva si můžete třeba lízt do ***!