Zprávy

Zpět na článek

Nechcete skončit za mřížemi? Nechovejte se v internetové kavárně jako teroristé

6 komentářů

johnnyman
20. února 2012 • 09:06
Kolikrát jsem si měnil sim kartu v teleonech nebo obměňoval simky v jednom telefonu, to je běžná praxe, co znamená že nejvíce platií hotově nebo různými kreditkami? Jak jinak se dá ještě platit? Nebo si zakrývat monitor, např. krýt si monitor před slunečním svitem. Za chvíli bude jediný správný způsob žití v zamčeném světě, protože tohle amiky zničí a blbec co tohle vydal je prostě "píp"... To je přesně to, čeho islámský fundamentalismus chce dosáhnout.
johnnyman
20. února 2012 • 09:08
*...zamčeném sklepě...
krisos
20. února 2012 • 06:49
No prosim,a pak ze to nepsrijde stare zlate casy ze .a pekne po demokraticku navrat do padesatych let .USA nas vzor? a nebo jak to bylo ,uz si to nepamatuji
placirkabodlo
20. února 2012 • 08:45
my zadne vzory nepotrebujeme, tady se fizluje, aniz by nekdo k tomu nekoho vylozene nabadal. tady to je asi geneticky zmutovana kotlina servilnich gottu a vondrackovych a taak. chvala prumernosti a prezident klaus. ne amerika 2012, ale bolsevistan s hlavnim mestem praha. jehoz korupce hvezd se dotyka a jehoz prezident a jeho upocena svoloc nazyva hrdinou ***a usvedceneho (pouze moralne u normalnich lidi) z korupce, a lidi co miliardoveho korupcnika usvedci nazyva fizlama a stbakama (zkuseny pruzinsky vi co rika, ze)
no a takove prasata jsou samozrejme skrz spektem celeho sveta. ted jde jen o to, co si lidi nechaji libit. resp. nenechaji, dokud jeste muzou. ale jak rikam - u nas zlodej, krici chytte zlodeje skrz spektrem cele spolecnosti. a zlodeji vyhravaji! ble
neilyoung
21. února 2012 • 16:05
Pod to se klidně podepíšu pravým jménem
Možná Vás mám špatně zařazeného, od Vás mě to trochu zaskočilo
placirkabodlo
22. února 2012 • 15:49
ale klidne si to vemte milej zlatej, co z toho. za chvilku zase budou sracky na plakatech za miliony az miliardy a k te slave budou trhat a lamat v kole (stara gurmanka langerova uz ma objednane stehynko na pecinku) toho chudaka ridice. a to tu nekdo nedavno blabolil o civilizaci u nas a stredoveku v africe. tipl bych jxd ale nevim jiste (na 99,99999%). absurdistan now