Zprávy

Zpět na článek

Známe původ Anonymous: jsou africké etnikum!

7 komentářů

bigmogul
7. února 2012 • 23:57
Tohle už snad není ani trapný.
placirkabodlo
7. února 2012 • 16:54
Agent clovek:
Jednotka 3, před domem Joeyho Pardella.
Podezřelý má domácí vězení... od své matky.

Agent trilobit:
Poslouchej ty voloviny: (Agent trilobit zacina cist Hackersky manifest - http­://cs­.wiki­pedi­a.or­g/wi­ki/Hac­ker%C5­%AFv_m­anifest )

'Toto je teď náš svět. Svět elektronický, svět přepínačů, krása bajtů.'
'Existujeme bez národností, barvy pleti nebo víry.
'Vy děláte války, vraždy, podvádění a lži,
'a snažíte se, abychom vám uvěřili, že je to pro naše dobro a a že jsme kriminálníci.
'Ano, jsem kriminálník. Mým zločinem je zvědavost.
'Jsem hacker a toto je můj manifest.'

Jooo? Manifest? (Pokracuje Agent trilobit)
'Můžete mě zastavit,
'ale nemůžete nás zastavit všechny.'

Agent clovek:
To je dost dobrý.

Agent trilobit:
Dost dobrý?

Agent clovek:
Jo, dost dobrý.

Agent trilobit:
Myslíš, že je to dost dobrý?

Agent clovek:
To je dobrý.

Agent trilobit:
To není dobrý. To jsou jen komoušské kecy.


To je ukazka z jednoho filmu, ktery je podavany s roztomilou detskou optikou, ale zaroven proti jiriho halucinovani z nedostatku nehy, je to zatracene PRAVDIVE a je tam hlavne nadherna angelina jolie stara 20-ti let. a ty deti co tam hrajou jsou chvilemi na oskara! a neuveritelne vtipni i pro mne.

http­://www­.csfd­.cz/fil­m/17036-nebezpecna-sit/
s timhle filmem by mel jxd zacit
Pjetkovic
7. února 2012 • 14:33
A to, že zmizela přes poledne drtivá většina příspěvků, které to dávali najevo, je dokonce smutné. Dobře jste to s tím Reflexem do**bali. Bravo! A už nikdy víc.
veleknez
7. února 2012 • 14:20
Největší problém Reflexu asi je, že jejich redaktoři místo jednoho dobrého článku za týden, musí nejspíš vypotit 5 hodně jakýchkoliv článků, některé (jako tenhle) na samém pkraji trapnosti. Nejhorší navíc je, že u JXD člověk nikdy neví, kdy to myslí vážně a kdy si dělá srandu ... protože mě připadá že on to snad u žádného článku nemůže myslet vážně, ale ani jako sranda to moc nezabírá ... ikdyž, když já si zahulím, taky mi připadá vtipné všechno

Pak se člověk nestačí divit, že se tady oběvují například 100% kopie webových stránek s pro autora zajímavým obsahem, nebo články o 50 let starém pomníku. Možná by nebylo od věci zrušit zbytečné webové stránky (které patrně ty zajímavé články poskytují jen za peníze - jistě bez reklam) a energii věnovat časopisu, který není špatný, ale mohl by být lepší.
sirien
7. února 2012 • 13:37
Slibuju že se nebudu na jeho adresu nijak vyjadřovat, odsuzovat ani nic podobného, jen chci vědět jestli takovej člověk vůbec existuje
baloo-bear
7. února 2012 • 12:53
kdyby si také nasadil nějakou masku, pokud možno i v noci. Jakákoli maska by byla lepší, než jeho vyhulený ksicht. Popřípadě v masce může konat svoji oblíbenou činnost, t.j. masturbaci, kterou tak rád propaguje.
Celé by to mohl ukončit kopulací se zásuvkou na 380 V.
sendyman
7. února 2012 • 11:03
Například maska, která je k vidění zde:
http­://www­.refle­x.cz­/cla­nek/zp­ravy/­45057/­vide­okli­pem-za-pozadavky-anonymous-hackeri-meni-zpusob-boje.html
jasně dokazuje, že některé nitky vedou do Bohnic.