Komentáře

Zpět na článek

Co kdyby měl každý člověk jediný diář na celý život?

8 komentářů

blue_coffee
21. ledna 2012 • 20:16
A to já bych zrovna uvítala, kdyby diáře začínaly prosincem, protože si vždycky v prosinci pořídím (nebo o bvykle dostanu) novej diář a nejradši bych si do něj začala hned psát, ale musím ho nechat ležet, jenom se na něj koukat a vydržet do něj nepísnout, dokud se na mě nezačnou valit události nadcházejícího roku...
placirkabodlo
17. ledna 2012 • 14:17
ty vole
von.rammstein
17. ledna 2012 • 22:18
a nebo radši nějakou pěknou knížku!
oldwomen
17. ledna 2012 • 09:12
kdyby diáře začínaly pondělím a končily nedělí. Tedy nejhlouběji by do předchozího i následujícího roku zasáhly v případě, že by Nový rok vyšel na neděli .
Celkem se mi osvědčily takové ty trhací čmárací týdenní plachty na stůl a pak nedám dopustit na starý dobrý Lotus Organizer. Z mého úhlu pohledu je právě toto doživotní kalendář. Ehm, jen si k nezálohovanému noťasu nesmím pustit domácího ajťáka amatéra.
oldwomen
17. ledna 2012 • 09:16
Ale už, sakra, nejhlouběji by do následujícího roku zasáhl, kdyby Nový rok byl v pondělí......
Třetí ranní kafe prostě chybí.
placirkabodlo
17. ledna 2012 • 14:19
ano, na hrabani v notasu je nejlepsi profik karl. manzelka ti posle na neho cislo, ona si ho nemuze vynachvalit
von.rammstein
17. ledna 2012 • 22:17
to je poprvé, co byste něco pochopila
oldwomen
18. ledna 2012 • 06:13
Zlepší se mi schopnost chápat pijáky osobnost násobících lektvarů, když budu krást nicky, vy zapšklá génie?