Zprávy

Zpět na článek

Když se jazyk noří do trenek. 10 nejhorších erotických scén v české literatuře

9 komentářů

ladan
16. ledna 2012 • 15:36
Buď ubývá dostatečně zajímavých novinářských témat nebo se novináři Reflexu stali obětí syndromu vyhoření. Procento zajímavých článků ubývá, bulvarizace zdárně pokračuje. Asi Reflex přestanu číst. Po 20letech si holt budu muset najít jinou zábavu.
muhlhaus
16. ledna 2012 • 12:19
Myslím, že zrovna v literatuře jsou v současné době nějaké hard-erotické scény celkem zbytečné. Pokud člověk hledá vzrušení, má k dispozici jiná média. V literatuře bych hledal spíš něco jiného.
panna
16. ledna 2012 • 09:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
nico47
16. ledna 2012 • 08:06
dlouho jsem se tak nezasmala jako tentokrat. Opravdu velikani ceske literatury neumeji nic lepsiho??? Prectete si Bocaccia a jeho Dekameron, zkuste treba i Ovidia, nebo dalsi anticke autory, kteri si s popisem sexu vedeli rady! Tohle je fraska,ktera by obstala pri hromadne cetbe na skautskem tabore a podobnych mladeznickych akcich.
tritecky
14. ledna 2012 • 19:52
torinese
15. ledna 2012 • 20:00
Taky jsem nedočetla. Nuda. Není už ten Reflex nějak přesexován? JXD píše o odhalené k..... své drahé polovičky, ona zase chce *** s jinými, pak rozhovor s úchylem Kulínským. A tenhle rádoby vtipný článek je dobrý tak pro zpozdilé puberťáky. Já bych uvítala víc politických analýz...
torinese
15. ledna 2012 • 20:01
Taky jsem nedočetla. Nuda. Není už ten Reflex nějak přesexován? JXD píše o odhalené k..... své drahé polovičky, ona zase chce *** s jinými, pak rozhovor s úchylem Kulínským. A tenhle rádoby vtipný článek je dobrý tak pro zpozdilé puberťáky. Já bych uvítala víc politických analýz...Už vás nekupuju, bohatě stačí web.stránky.
panna
16. ledna 2012 • 09:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
oldboy
14. ledna 2012 • 10:55
No ... myslím, že článek vypovídá více než o čemkoliv jiném pouze o sexuální frustraci jeho autorů.