Zprávy

Zpět na článek

Manželství J. X. D. a Alex končí. O půlnoci si řeknou NE!

30 komentářů

lofwyr
9. ledna 2012 • 11:34
Feťák Doležal už neví jak se zviditelnit ?
septisin
5. ledna 2012 • 14:37
Doufám, že se ta nechutnost Reflexu alespoň vyplatila - já osobně jsem si však po obálce alá John&Yoko začal kupovat Respekt a vracet se nehodlám...
placirkabodlo
5. ledna 2012 • 21:28
ajajaj aajajajaj aaaaajjaaaaaajjjjaj
talpa
5. ledna 2012 • 09:22
Pac taky drobim a trpim plynatosti
placirkabodlo
5. ledna 2012 • 14:04
a ja strasne rad riham, pac me to nadherne uvolni a telo me za to pochvali. a neb telo je bozi chram, tak mu verim. plynatost svadim na psa, ale krkat jsem ho jeste nenaucil, takze se pokazde hrde omluvim
kazdopadne zenske jsou ***, o tom zadna
Jirka1313
3. ledna 2012 • 01:34
Ano, to je přesné. Bezvýhradně souhlasím a věřím též.
ondrula
2. ledna 2012 • 15:42
jestli si Alex udrží tu svou přihlouplou poradnu. A taky by mě zajímalo, jestli je ještě aktuální ten článek JXD, ve kterém se rozplýval nad tím, že manželství je nejlepší věc pod sluncem.
panna
2. ledna 2012 • 11:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
jerusha
1. ledna 2012 • 21:57
Vaši neuvěřitelnou mediální prostituci (která nemůže nikdy prospět žádnému vztahu) nechám stranou... Domnívám se, pane Doležale, že Vaše vzplanutí k mladé, sexy a inteligentní krasavici bylo sice upřímné a jistě Vás rozchod s Vaší ženou bolí, ale z její strany se od počátku jednalo o taktický manévr, jak udělat ze slečny Nikdo alespoň trochu paní Někdo a v okamžiku, kdy dosáhla svých záměrů, náhle jí (po x letém vztahu) asi shůry bylo sesláno, že nejste dokonalý... Takže sbírejte dál své šutříky a příště si radši na mladé studentky dejte pozor, asi nejsou tak křišťálově čisté, jak jste se domníval...
placirkabodlo
2. ledna 2012 • 10:57
kusuj babo! a ohol si uz radeji ten knirek...

mili dolezalovi,
omlouvam se, ale ta jezibaba musi do vseho strkat ten svuj rypak.