Komentáře

Zpět na článek

Taková rudá baba, ta se nezastaví před ničím

46 komentářů

panna
7. ledna 2012 • 11:56
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
filiprx
3. ledna 2012 • 09:07
For president Vytváří nová slova, jako Klaus. Mimovhodem je super!
P.S.: A navíc dělá ještě víc chyb než já.
filiprx
3. ledna 2012 • 08:48
Mluvíte (píšete) mi z duše. I s těma Mašínama.
O té druhé jsem ještě neslyšel, ale ta Semelová, to musí bejt strašná kráva (odpusťe mi ten výraz, nic lepšího mě nenapadá). Udělá cokoliv, aby se zviditelnila, protože jinak by po ní ani pes neštěk'.
catholicboy
2. ledna 2012 • 13:41
naprostý souhlas!
komunisté musí přirozenou cestou vymřít, ten bolševismus z nich nikdo a nic nedostane, trpí rudou slepotou
cartouche66
2. ledna 2012 • 17:13
Nepochopils text - píše o "politickém vymření" - tedy že je jako nebude nikdo volit. To se ale Jandourek nedožije, ani kdyby do těch sta žil! Není totiž síla která by dokázalal tenhle bordel tady dát od stavu, aby k jejich volbě neměl nikdo další (myšleno z nečlenů, neb členové skutečně vymírají i fyzicky a nových přibývá jen pomálu, jako ostatně všem stranám) důvod ...
panna
2. ledna 2012 • 11:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
okuk
1. ledna 2012 • 19:09
Všude už vymřel. Dokonce se i sám pohřbil. Bohužel, u nás bude žít dál. Falešné rovnostářství a nekonečná závist, která v našich končinách panuje, nenechají populistickou, i když nerealizovatelnou, ideologii dostat tam, kam patří. Na smetiště českých dějin.
kkk999
1. ledna 2012 • 16:08
i když se vymouvá na cokoliv, vraždu účetního a svázaného policisty nelze omlouvat bojem proti režimu...ten, kdo se Mašínů zastává, je stejný darebák jako oni. Jestliže komunistické vraždy byl způsobeny DAREBÁKY, vraždy Mašínů nejsou o nic lepší, Mašínové v mých očích jsou stejně opovrženíhodní vrazi.
catholicboy
2. ledna 2012 • 13:43
na soudružky svůj názor nenapíšete ??
vonsalhofr
5. ledna 2012 • 16:41
Hlavně se sám ze sebe neposer, ty jedinej spravedlivej objektivní vole !