Zprávy

Zpět na článek

Finále Týdne boje proti blafům je tu! Vyberte jídlo, které vás znechutilo nejvíc

13 komentářů

sendyman
8. prosince 2011 • 15:59
Počet lajků, olajkovat...
Vaše češtin být nechutná ještě víc, než to nechutný žrádlo. To je zase vaše Never more...
lumaq
8. prosince 2011 • 19:58
pokoušel jsem se lajkovat (dlouho jsem přemýšlel o co se jedná) ale asi nemohu, protože nejsem členem žádného stáda
sendyman
8. prosince 2011 • 21:51
Jo. Taky jsem čekal prostou anketu na zdejších stránkách a klidně bych si i kliknul. Ale zřejmě ten, kdo nenapasoval svůj ksicht do nějaký knihy, jako by nebyl.
Dík, nechci.
atreides
9. prosince 2011 • 19:31
moje řeč, nechci být členem klubu dementů!
rejcka
10. prosince 2011 • 16:52
Souhlas, také nechápu, co se to s Reflexem děje. Obchodní model, kdy Reflex dobrovolně poskytuje data Facebooku jaksi nechápu. Místo tohoto nesmyslu by bylo lepší pořešit mobilní verzi pro chytré telefony a tablety.
sendyman
12. prosince 2011 • 09:51
Atreides:
No, "nechci"...
My už v jednom klubu dementů jsme! Tady!
atreides
9. prosince 2011 • 19:32
rebus
7. prosince 2011 • 23:37
Byl to strasny, ale opravdu strasny hnus, ale snedl jsem to!!!!!

Tak proc to jite a jeste sem tu fotku vubec posilate??? Nemate s urovni moc daleko od toho, co ten humus vytvoril!!!! Miluju ty lidi, ktery se nad tim jidlem muzou pozvracet a stejne to snedi Dobre vam tak
sendyman
8. prosince 2011 • 22:18
Jo, to je naprosto přesný. Nedávno jsem si něco objednal - hezky to vypadalo, bylo ti i jedlý, ale nebylo to to, co bylo inzerováno a co jsem si objednal. Neměl jsem nejmenší problém to ve vší slušnosti vrátit, objednat si něco jinýho (spokojenost) a za tejden se tam klidně, bez pocitu "viny", stavit znovu.
Pokud lidi to, co jim přinesou (a je to špatně) sežerou a stěžujou si jinde (tady), tak se nic nezlepší. To se přece musí řešit na místě.
Ostatně, starý dobrý pořekadlo praví - pokud sjste nespokojeni, řekněte to nám. Pokud jste spokojeni, řekněte to jiným!
oldboy
7. prosince 2011 • 19:29
Začíná to být trapný; ještě jedna dávka fotek od idiotků pozastavující se nad jídlem ze závodky, popř. menzy za 45 Kč, a ztratím poslední iluze o soudnosti plebsu