Zprávy

Zpět na článek

Dost bylo blafů. Tady je manuál úspěšné deblafizace

8 komentářů

sendyman
4. prosince 2011 • 20:03
Jen mě zarazilo to Vaše "babička vlastně neuměla vařit a vydatně práškovala", nebo tak nějak. Jste zřejmě hodně mladší ročník. Moje babička je dávno po smrti a o "prášcích" nejspíš neměla ani tušení. Moje matka je "těsně před smrtí" a nikdy nepráškovala taky. Ale na moji radu začala před asi 10 lety ty "Knedlíky s burizony" (dříve "Knedlíky v prášku" - neplést s "Houskovým knedlíkem" od téže firmy, to je hnus!!!) kupovat, já si je kupuju taky. Vím totiž, jak je poladit, a jsou jako od babičky. Té, co je dávno po smrti!
arpad
8. prosince 2011 • 07:12
Stačilo napsat, že už nejste mladý. To ostatní...
bumbovka
2. prosince 2011 • 18:40
náčelník labužníků Pólrajch, to je krutý a dobrý, pérdi
bumbovka
2. prosince 2011 • 18:37
Sem napište váš vzkaz!su hnusné, su nemoderní, ale mam ráda ajdam třicetiprocentní. su ztracené?
fakov
2. prosince 2011 • 15:10
Nevím, co je to za módu, nadávat na to, co se u nás jí nebo vaří. Není snad každého věc, co si dává do huby? Není spíš snad důležitější, v jakých podmínkách žijou zvířata, která pak sežerem, než to, jestli bude jejich maso trochu víc nebo míň propečené? A co máte proti Babicovi? To jsou snad všechna jeho jídla šlichty pro lůzu a co neschválí náčelník labužníků sv. Pohlreich, je blaf?
sodomak
2. prosince 2011 • 16:34
Dokud mi budou v hospodách na talíři nosit odpadky, tak nadávat budu.
fargo2
4. prosince 2011 • 10:01
poradím ti - tam, kde ti na talíři JEDNOU přinesou odpadky, nechoď. Pokud to tak udělají všichni, něco se musí změnit.
sodomak
4. prosince 2011 • 10:20
Tak to samozřejmě dělám, jen se nějak snižuje počet restaurací, kam můžu na oběd.