Kultura

Zpět na článek

Nastupují Hranaři aneb Hříšní muži v ohrožení

7 komentářů

sedlakjura
5. prosince 2011 • 19:47
RECENZE: U Hranařů se potrháte smíchy. Problém je, že jde o thriller
Tereza Spáčilová 1. prosince 2011 120
Jmenuje se TO Hranaři a mělo TO být film. Dokonce film s velkým F, událost sezony, v jejímž (prý) kontroverzním obsahu by se (prý) mohli poznat mnozí vlivní lidé. Hranaře však nelze nazvat filmem ani omylem. Respektive právě oni sami jsou ten omyl. A velký
kohba
4. prosince 2011 • 11:19
Třeba příšerně přehrávající Jiří Langmajer že? Je sice pravda že jsem vydržel jen necelou polovinu, ale asi Kateřina Hejdová viděla jiný film, nebo za něj neplatila, ale naopak.
oldboy
3. prosince 2011 • 18:31
Dojemná snaha prezentovat *** jako hrudku zlata.
strassidlo
3. prosince 2011 • 17:29
Nechápu proč by jakýkoliv český film měl být "jako americký". Jsme v Evropě a v Česku a jsme jiní, tak proč se tlačit nebo stylizovat do amrického pojetí filmů. Když jdu na český film, nečekám, že bude americký a naopak. Na českým filmu oceňuji prostředí, které znám a herce kteří se mi líbí a když je to ještě navíc dobrý příběh, tak nebudu snobsky ohrnovat rypák, že nenííí dost americkýýý.
A kdyby z českých filmů už konečně zmizla ta krafka Holubová a megabroskva Geislerová, ze kterých se mi navaluje, tak by to teprve byla filmparáda!
oldboy
3. prosince 2011 • 18:32
Jde o to, že se Zelenka snaží americký styl napodobit, ale selhává. Jako už mnohokrát.
aznom
3. prosince 2011 • 13:39
Docela mě pobavila tato věta z článku:"K nejlepším americkým thrillerům mají Hranaři sice ještě daleko",a to slovo "ještě",z čehož by se dalo odvodit,že v budoucnosti se jim vyrovnáme.
Rád bych autorku ujistil o nemožnosti tohoto.
Jinak co se samotného filmu týče,varuji před investicí do návštěvy kina,jedině,že by jste se chystali na parodii.
jerryfrankenheimer
4. prosince 2011 • 09:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.