Komentáře

Zpět na článek

Případ Babiš: Samorostlý podnikatel nabízí dobrá i kuriózní řešení

13 komentářů

bumbovka
2. prosince 2011 • 18:53
se mi popletli babiš s babicou. ale k žrádlu neni ani jeden, co?
whocares
26. listopadu 2011 • 13:35
Nikdo Babišovi bránit nebude, aby šel do voleb. Ale volit ho může jen debil, ktarý si nepamatuje šílený grossovský klientelismus, a komu nevadí komunisticky a STB-ácký Babišův background. Tam se nějaké mravnosti či férovosti nedočkáte.
Babiš jen opakuje předešlý úspěšný volební projekt VV .
kkeennyy
26. listopadu 2011 • 07:35
Sem napište váš vzkaz!
cipisek12
25. listopadu 2011 • 14:40
To že to tu stojí za ... mi nemusí říkat zrovna Babiš který se na tom podílel.A už ho vidím jak vkádá do toho prostředky ten to má dobře promyšlené,jak to udělat aby získal více.
svozilf
25. listopadu 2011 • 13:48
z politického spektra ztratili už vliv a tak se Babiš snaží se k nějakému vlivu v politice zase dostat.
Bez toho se ve velkém formátu "podnikat" nedá!
platon
25. listopadu 2011 • 12:20
Výborně! Teď už nemá cenu abych článek nějak komentoval, mů komentář by se velmi podobal tomu vašemu, nezbývá tedy, než přidat můj plný souhlas!
hansi1
25. listopadu 2011 • 10:24
Horší, nežli teď a ve vyhlídkách na rok 2012 to snad už být nemůže. Měli bychom zkusit vše, co může zlepšit chod státu a životní úroveň lidí. A hlavně odstranit tu zlodějskou bandu z ODS a TOP 09 v čele s "milovníkem české lůzy" Kalouskem.
vodraz
25. listopadu 2011 • 10:08
pane redaktore, měly pro mě jediný efekt - že mě na ty Babišovy texty, které jsem zatím neviděl, upozornily a že si je nejspíš najdu (protože jste na ně neráčil dát odkaz) a snad i přečtu.
Až budete příště chtít někoho o něčem přesvědčit, zkuste argumentovat. Nebo si alespoň pro začátek někde přečtěte, co to slovo znamená.
pehasko
25. listopadu 2011 • 09:33
Pokud to nechápene, pane chytrolíne, přečtěte si poslední slovo vašeho ctěného vzkazu pro mne.
Palopetro
25. listopadu 2011 • 09:17
A proč tedy nadáváte redaktorovi ***? .