Zprávy

Zpět na článek

Klausova xenofobní družina hledá společného nepřítele pro lůzu, říká režisér David Drábek

6 komentářů

atreides
26. listopadu 2011 • 16:49
mám dva doktoráty, ponožky do sandálů nenosím, a stejně jsem asi lůza. na "evropskou" politiku mám prostě jen velmi podobný názor jako ten stejně nevzdělaný president Klaus. je mi to fuk, budoucnost ukáže kdo má dnes pravdu, ale blbové jako je Drábek to nebudou!
whocares
26. listopadu 2011 • 13:40
tomik007
24. listopadu 2011 • 21:04
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
muhlhaus
24. listopadu 2011 • 08:38
Já nosím (teda ne teď v zimě) občas taky ponožky v sandálech, přesto se nepovažuju za nějakou lůzu, mající nějakého společného nepřítele s Klausovou družinou. A že by okérkovaní byli převážně Klausovci, o tom bych taky pochyboval. Jinak má autor celkem pravdu. Co se týče Koule, nepřišlo mi to zas tak úplně jen jako sranda - např. při scéně s Kratochvílovou docela tuhne úsměv na rtech...
Palopetro
24. listopadu 2011 • 09:20
Také bych to rád viděl,jenže my z lontu ,to máte těžké.A ponožky v sandálech..no fuj tajbl.
muhlhaus
24. listopadu 2011 • 15:24
Např. v pozdním létě, když brzo ráno skoro mrzne a odpoledne jsou skoro tropy, jsou sandály (ráno s ponožkama, odpoledne bez) naprosto nejideálnější obuví - bez ohledu na politickou, náboženskou či jinou orientaci nositele.