Komentáře

Zpět na článek

Kam emigrujeme my, chudáci Češi?

15 komentářů

frolec
22. listopadu 2011 • 14:35
...nekdo by ti mel konecne rozbit hubu za ty kecy o Morave. Cesky nemluvite u vas vubec. Na Morave je cestina daleko spisovnejsi nez v Cechach, kde clovek, ktery jde delat reportera do televize, musi v podstate umet dva jazyky. A ze vsichni schopni Moravaci jsou v Praze za prve neni pravda, a za druhe ti Moravaci, kteri tam jsou, se stejne bavi mezi s sebou a na ty slizske prolhane mistni zmetky se muzou vys... Jak se do lesa vola...
blue_coffee
22. listopadu 2011 • 09:03
Mně se emigrovat nechce, mně se tady žije dobře. Ale Češi budou asi nadávat i v království nebeském, stěžování a skuhrání tady asi patří k národní povaze.
panna
21. listopadu 2011 • 08:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
panna
21. listopadu 2011 • 08:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
pavel.pablo
20. listopadu 2011 • 21:59
V 60. a 70. letech byla Luanda letním (zimním?) sídlem bohatých Portugalců, a mám pocit, že teď tomu je nejinak. Angola před 50 lety byla bohatší než Portugalsko, než ji zruinovala občanská válka, financovaná diamanty (povstalci) a ropou (vláda). Vůdce povstalců Jonas Savimbi dokonce svého času neváhal investovat obrovské prostředky do financování války, i když by se jinak z peněz získaných za diamanty mohli i jeho praprapravnuci narodit přímo do důchodu. Mimochodem, jsem rád, že jsem se učil španělsky a portugalsky, až bude nejhůř, v Latinské Americe se dá schovat vždycky.
pek76
20. listopadu 2011 • 14:17
..reflex býval kdysi výborný plátek­..kd­ysi.­.reflex z doby před deseti léty by si se současným vytřel pozadí..smutné..
von.rammstein
20. listopadu 2011 • 15:35
no ale když vám stojí za to zdejší články číst a dokonce je komentovat, tak to asi tak špatné nebude
Palopetro
20. listopadu 2011 • 10:00
se vy čížci nestěhujte,nebo vám rozkopnem sandál.
bidlo62
20. listopadu 2011 • 13:52
"To nejlepší" z Moravy už je stejně v Praze!
neilyoung
20. listopadu 2011 • 16:37
Však právě. Plebsu jsme se tu zbavili tak, že jsme jej poslali do Prahy, teď jen zbývá se urvat od těch čecháčků. Hned bude líp